איך להזמין מתקין בריכות שחייה דרך הטלפון הנייד

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

כיום קל יותר מתמיד להזמין טכנאי בריכות שחייה להתקנה ולעבודות תחזוקה שונות, והכל באמצעות המכשיר הנייד.

איך עושים את זה?  על כך במאמר הבא.

 

מה תפקידיו של מתקין הבריכות?

במידה ויש לכם תקלה בבריכה קיימת או ברצונכם להתקין באופן מלא בריכת שחייה בחצר הדרך הקלה ביותר היא להתקשר באמצעות המכשיר הנייד לטכנאי בריכות שתוך 3 שעות יגיע אליכם עד הבית ויספק את המידע והשירות הדרוש. זקוקים להתקנת מערכת סינון, לתכנון או להקמת צנרת או אביזרים אחרים לבריכה, להתייעץ בקשר להתקנת בריכה – התייעצו עם איש מקצוע אמין ומומחה בתחום בטלפון. במקרים דחופים תוכלו להזמין את טכנאי חירום שזמין בכל שעה לקריאה שלכם ויודע כיצד לפתור את התקלות וכל הקשור בהתקנת הבריכה על פי התקנות של משרד הבריאות על מנת שהבריכה תהיה בטיחותית ואיכותית.

 

מתקין בריכות בזמינות 24/7

לא משנה איזה סוג בריכה תרצו להתקין, בריכה תעשייתית, מבטון או מפיברגלס תוכלו לקבל 24/7 ייעוץ ממתקין הבריכות. גם שכבר תתקינו את הבריכה ותתקלו בקשיים של תחזוקה שוטפת לא תיוותרו לבד, המתקין יהיה זמין תמיד ויעניק לכם את השירות הדרוש. הבריכה הפרטית שונה מבריכה ציבורית הנמצאת תחת פיקוח של משרד הבריאות ומי שאחראי לתחזוקה שלה, לבטיחות המתרחצים ולאיכות המים הוא הבעלים שלה. מכיוון שלא כל אדם מומחה בטיפול בבריכה במיוחד בתחילת הדרך, המתקין נותן את כל השירותים שחלק מהם במסגרת האחריות. באתר https://lagunapool.co.il תוכלו למצוא מתקיני בריכות שמעניקים את כל השירותים הדרושים 24/7.

 

מערכת בקרה חכמה

בטכנולוגיה החדשנית של היום ניתן לחבר בריכות פרטיות למערכת שליטה ובקרה חכמה שבודקת את הבריכה בכל זמן ומכל מקום באמצעות המכשיר הנייד. המערכת בודקת באופן יסודי את איכות המים, המשאבות, את המצב הכללי של הבריכה ופונקציות אחרות. הטכנולוגיה מאפשרת למערכת להתריע במקרה של תקלות, סתימה במסננים, שליטה בטמפרטורה של המים, רמת החומציות וחומרי החיטוי, חיישני הצפה בחדר המכונות, שליטה בתאורה המותקנת בבריכה, שליטה במזרקות ועוד. המערכת מעדכנת ומתריעה על תקלות כך שתוכלו לדעת בדיוק מה הבעיה ולהזמין את מתקין הבריכות או הטכנאי באופן מיידי. את ההתחברות למערכת עושים באמצעות אפליקציה שמורידים למכשיר הנייד כך שלא משנה היכן תהיו, תמיד תוכלו להיות מעודכנים. יצאתם לחופשה בחו"ל ואתם בדרך חזרה לארץ? תוכלו להכין את הבריכה ולתפעל אותה מרחוק בלי מאמץ ובלי בזבוז זמן מיותר. גם כשאיש התחזוקה מגיע לנקות את הבריכה ולתחזק אותה, תוכלו לעקוב אחר הפעולות שלו ולדעת שהעבודה נעשית בצורה טובה ויעילה.

לסיכום, המערכת אינה מחליפה את מתקין הבריכות בכל הקשור לתכנון ולהתקנת הבריכה והיא רק מאפשרת לכם לדעת מה קורה בבריכה. כל הקשור בתיקונים ובהתקנה צריך להיעשות באמצעות מומחים לבריכות.

 

שחיין