איך למצוא מתקין עמדה לטעינת רכב דרך הטלפון הנייד

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

בתקופה האחרונה אנו מקבלים לא מעט פניות מצד גולשים ששואלים אותנו שאלות שנוגעות לעמדת טעינה חשמלית לרכב. הדבר הוביל אותנו להבין שיש צורך בכתיבת סדרת מדריכים שתענה לכל הגולשים על כל השאלות שלהם. זהו המדריך ה – 1 בסדרה ובו בחרנו להתמקד בשאלה הנפוצה ביותר שצוינה בכותרת שלעיל. הישארו אתנו ותגלו איך תוכלו למצוא מתקין לעמדת טעינה לרכב דרך הנייד ומה חשוב שתדעו בנושא.

 

הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי אנו כותבים תוך ליווי מצד גורמים חיצוניים שמבינים דבר או שניים בהתקנה של עמדת טעינה לרכב חשמלי. שכן, בגלל שמדובר בנושא שאיננו בקיאים בו ב- 100%, היה לנו חשוב לקבל הכוונה וסיוע בנושא. ראוי לציין שהגענו אל הגורמים הללו לאחר שפרסמנו פוסט ברשתות חברתיות שונות וביקשנו מגולשים שהתקינו בעבר את עמדת הטעינה לרכב שלהם, לשתף אותנו איך הם מצאו את המתקין המומלץ ביותר דרך הנייד. קיבלנו לא פחות מ – 35 פניות והסתייענו בסופו של דבר ב – 3 אנשים מתוכם. זו ההזדמנות להודות לכל הפונים, בזכותכם מדריך זה רואה אור.

 

איך למצוא מתקין עמדה לטעינת רכב דרך הטלפון הנייד – שלב מספר 1

השלב הראשון במציאת מתקין מומלץ שיגיע אליכם לבצע התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף הוא שלב החיפושים הכלליים. בשלב זה אתם לא צריכים בהכרח את הנייד. אתם יכולים לפנות פרונטלית אל אנשים שאתם מכירים שביצעו את ההליך בעבר. זה יכול להיות מכרים, שכנים או קרובי משפחה. לאחר שתקבלו המלצות על כמה מתקינים, תרשמו את השמות שלהם ברשימה מסודרת ותמשיכו אל השלב הבא.

 

איך למצוא מתקין עמדה לטעינת רכב דרך הטלפון הנייד – שלב מספר 2

בשלב זה אתם צריכים את הנייד. שכן, עליכם לכתוב ברחבי הרשת את השם של המתקין המומלץ ולבקש המלצות אודותיו. תוכלו לבצע את השלב הנוכחי תוך בירור מעמיק באחת הפלטפורמות הבאות:

  • גוגל
  • פייסבוק
  • אינסטגרם

לאחר שתקבלו המלצות על המתקינים, תבחרו את ה – 2 שנשמעים לכם המתאימים ביותר מבין הרשימה.

 

איך למצוא מתקין עמדה לטעינת רכב דרך הטלפון הנייד – שלב מספר 3

שלב זה הינו שלב בחירת המתקין המתאים לכם ביותר. כעת, צריכים להיות לכם 2 מתקינים פוטנציאליים. כך שאתם צריכים ליצור קשר עם כל אחד מהם ולשמוע ממנו פרטים. המתקין שישמע המתאים ביותר עבורכם מבחינה מקצועית או מכל בחינה אחרת שחשובה לכם הוא זה שיבצע את ההתקנה. כך תוכלו להיות בטוחים שמצאתם מתקין מקצועי ומומלץ.

 

כמה מילים לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את הדרך הטובה ביותר למציאת מתקין לעמדת טעינה לרכב דרך הטלפון הנייד. מאחלים לכם שתמצאו את המתקין שלכם בקלות ובמהירות דרך הנייד. נתראה במדריך הבא שיעסוק בעניין אחר בנושא זה.

עמדת הטענה