איך למצוא שירותי וטרינר דרך הטלפון

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

לקחתם כלב? הילדים לחצו עליכם בעניין הזה או שאתם בעצמכם החלטתם להגשים חלום ולאמץ חיית מחמד? אם כך, ברור מדוע אתם תוהים מה לעשות עם החיה ואיך לתת לה את החיים הכי טובים שמגיעים לה. כדאי לזכור: חלק מהטיפול בכלב דורש גם לקחת אותו לווטרינר, ולכן עולה השאלה: איך מוצאים היום שירות וטרינרי מומלץ? 

 

שירות דרך הטלפון

אם מדובר על הפעם הראשונה שבה אתם מגדלים כלב, כנראה שיהיו לכם לא מעט שאלות תוך כדי הגידול. למה הוא מתנהג בצורה מוזרה? איך יכול להיות שהוא לא מקשיב לי ולמה הוא היה תוקפני היום? האם יש לו חום ואולי הוא מצונן? למה הוא מקיא? ממש כמו שקורה בגידול ילדים, עם הזמן אנחנו הופכים להיות יותר מנוסים אך בהתחלה השאלות מציפות אותנו. לכן כדאי שתדעו שהיום, כאשר מדברים על וטרינר באשדוד או בכל עיר אחרת, אפשר גם לקבל שירות ותמיכה בטלפון. זה אומר שלא בכל רגע אתם חייבים לקחת את הכלב לווטרינר, כי יש לו יכולת לפעמים גם לעזור לכם מרחוק. לכן חשוב לקחת זאת בחשבון, כי ברגע האמת זה יחסוך לכם הרבה מאוד זמן והתעסקות.

 

איך תדעו שבחרתם ווטרינר טוב?

ממש כפי שאת הילדים תרצו לקחת אל רופא הילדים הכי טוב שיש באזור, כך קורה גם כאשר חושבים על וטרינר בתל אביב או על וטרינר בכל מקום אחר. משמעות הדברים היא שלא כל איש מקצוע, אפילו אם הוא למד וטרינריה ויצא מצטיין, יוכל לעשות עבודה מספיק טובה. תוהים מהם הפרמטרים שכדאי להתייחס אליהם כשאתם מחפשים וטרינר לכלב שלכם? קחו בחשבון נתונים כמו:

 

  • האם המרפאה זמינה 24/7? זה חשוב כי אתם לא יודעים מתי תזדקקו בדחיפות לשירותי הווטרינר.
  • האם מדובר על וטרינר מוכר ועם המלצות?
  • האם הווטרינר יכול לעשות גם ביקורי בית בעת הצורך?
  • האם יש לווטרינר שלכם ציוד מתקדם ואפשרות לטפל בכל הבעיות שעלולות להיווצר?

 

חשוב מאוד לשים לב לכל הפרטים האלה, כי אחרי הכול, בוודאי יהיה לכם יותר נוח לעבוד מול וטרינר שיוכל להעניק לכלב שלכם את כל הטיפולים הנדרשים לכל אורך החיים.

 

האם המחירים סבירים?

קחו בחשבון עוד נתון משמעותי: לגדל כלב זה אומר להשקיע בו גם כסף. לכן, אם יש לכם אפשרות לבדוק מראש על איזה מחירים מדובר וכמה גובה הווטרינר על חיסונים או על טיפולים שגרתיים אחרים, זה כדאי. כך תוכלו לדעת שאתם בוחרים באיש מקצוע שבאמת אפשר לסמוך עליו ושלא רק רוצה לגבות מכם כמה שיותר. בנוסף, כדאי לדעת שיש היום לא מעט וטרינרים שמציעים גם לעשות ביטוח לכלב אשר כולל בתוכו את כל הטיפולים השגרתיים והנחות לא מבוטלות במקרים של טיפולים חריגים.

טלפון