איך תבצעו השכרת אוהלים ענקיים דרך הטלפון הנייד

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב skype
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

כתבות נוספות בנושא

אירועים באוהלים התחילו להיות נפוצים עוד לפני הקורונה בעקבות הרצון לקיים אירוע מיוחד בסגנון אחר, בטבע או בים.

ניתן לקיים כל אירוע באוהל: החל מאירוע משפחתי מצומצם ועד טקסים וימי הולדת.

ישנם מספר חברות שמתעסקות בנושא והן אחראיות להכל: מהזמנת אוהל, רהיטים, תאורה וכל העיצוב.

ניתן להשכיר אוהלים במבחר צורות וגדלים בהתאם לאירוע המיועד, כאשר האוהל מגן מפני כל מזג אוייר: שמש, רוח או גשם וכמו כן, אפשר לקבל את השירות בכל הארץ.

ישנה התאמה מלאה בין סוג האוהל לסוג האירוע: מספר האורחים, אופי העיצוב, כל הציוד שמתלווה כמו מיזוג, חשמל וריהוט קומפלט עם שולחנות ופינות ישיבה.

האוהלים איכותיים ועומדים בכל התקנים וכמו בכל שירות הניתן היום, גם את השכרת האוהלים אפשר לעשות מהטלפון הנייד בצורה פשוטה ובטוחה.

 

בחירת גודל אוהל מתאים

דבר ראשון לפני שמשכירים את האוהל צריך לדעת פחות או יותר את מספר המוזמנים לאירוע המדובר. ישנו מגוון רחב של גדלים עבור אוהלים המושכרים לאירועים: החל מ 3 מטרים רוחב ועד 30 מטרים ואפשר להאריך אותו בצורה מודולרית, כאשר מדובר בכפולות של 3 מטרים או 5 מטרים, כתלות בסוג האוהל. לאחר בחירת הגודל צריך להתחשב גם בסוג האירוע ואופיו וזאת כדי לקבוע את העיצוב והמרווח הכל בהתחשב בטעמכם ורצונכם.

 

מיזוג האוהל ואוורורו

כאשר מדובר בתחום של השכרת אוהלים ענקיים, חשוב מאד לדאוג לטמפרטורה בתוכם. לא משנה באיזה אירוע מדובר, אנחנו רוצים שהוא יהיה מושלם ושלאורחים יהיה נעים לשהות בפנים. ישנם 2 פתרונות: מצננים או "מקררים תעשייתיים"- זוהי מערכת שמקררת את האוהל על ידי כך שמוחדרים מים לתוך המצנן והוא מתרגם אותם לאוויר קריר ונעים ש"נשלח" החוצה. את המים במיכל חברת ההשכרות דואגת להחליף ולמלא לפי הצורך. פתרון נוסף הוא מיזוג אמיתי כמו בבית, כאשר בהתאם לגודל האירוע, החברה תמקם בפנים מזגן אחד או יותר.

 

הרכבת האוהל ובטיחותו

חברת ההשכרה תגיע לאירוע לפני תחילתו עם כל הציוד הדרוש כדי להרכיב את האוהל וכמובן גם את הציוד הנלווה הפנימי והכל בסטנדרט בטיחות גבוה כדי שהאוהל לא יתפרק. תחילה מורכב האוהל באמצעות מוטות העיגון ולאחר מכן מורכבות היריעות. המוטות יכולות להתעגן על ידי קידוח או משקולות וזאת לפי הצורך ובקשת הלקוח. כאשר האוהל עומד בשלמותו, עובדים על העיצוב הפנימי ומיקום הריהוט. לאורחים תצפה הפתעה גדולה כאשר האוהל עומד מושלם, מרוהט, מעוצב ובטוח.

כאמור, אין פשרה על בטיחות ויריעות האוהל עשויות מהחומרים הטובים ביותר, חסיני אש ומעכבי בעירה והכל תוך עמידה בתקן המחמיר של "מכון התקנים הישראלי". כמובן שגם מוטות העיגון העשויות אלומניום חזקות ויציבות כדי לתת תמיכה מירבית במשקל האוהל, גדול כקטן. למעוניינים ניתן שירות נוסף, בתשלום נפרד, עבור מהנדס מבנה המפקח על בניית האוהל.

 

אירוע בטבע