איך תזמינו משרד חקירות במספר קליקים בנייד

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

באמצעות האינטרנט ניתן למצוא משרדי חקירות רבים המתמחים בנושאים שונים.

אך בשל ההיצע הגדול יש לבחור את המשרד הטוב ביותר.

המאמר יפרט כיצד להזמין משרד חקירות מקצועי במספר קליקים בנייד.

 

איך תבחרו משרד חקירות בצורה הטובה ביותר?

משרד חקירות רציני צריך להיות בעל רישיון של משרד המשפטים עם ניסיון וותק. הוא צריך להיות מסגול לספק שירותים מגוונים ולהעסיק צוות של חוקרים פרטיים המתמחים באופן ספציפי בתחום שאליו נדרשת החקירה. לדוגמה: חוקר המתמחה במעקב לענייני בגידה, חוקר המומחה בבדיקת מודיעין עסקי, חוקר המתמחה באבטחת מידע וכן הלאה. משרד חקירות מוסמך ובעל רישיון עם צוות חוקרים אינו דומה למשרד חקירות עם חוקר פרטי. כאשר יש צוות גדול למשרד יש זמינות גבוהה יותר וניתן לשלוח מספר בלשים לעבודה. בנוסף, ישנה חשיבות למיקום המשרד. משרד חוקר פרטי בתל אביב הוא נגיש ונוח גם למי שמגיע מאזורים רחוקים. על אף שהוא ממוקם בתל אביב הצוות עובד בכל חלקי הארץ.

 

אלו כישורים נדרשים למשרד חקירות מקצועי?

משרד חקירות בראש ובאשונה צריך לשמור על חסיון. גם אם מתחילים לעבוד עם המשרד ואחר כך עוברים למשרד אחר, הדיסקרטיות חייבת להישמר. בנוסף, המשרד צריך צוות חוקרים מיומנים העושה שימוש במכשור טכנולוגי ובשיטות מתקדמות לצורך מעקב. אם למשל לקוח מבקש לאתר כתובת או מספר חסום, המשרד צריך להשתמש במכשירי איתור שאינם קונבנציונאליים. גם התיעוד של החומרים חייב להיאסף לפרטי פרטים באמצעות הקלטות, מצלמות, עדויות וכד'. ככל שדרכי החקירה יהיו יותר מקיפות, כך משרד החקירות יביא לתוצאות מוצלחות יותר.

 

כיצד תזמינו משרד חקירות בנייד?

בהנחה שאינכם נמצאים ליד המחשב הנייח ואתם חייבים לברר נושא מסוים, לקבל ייעוץ או להזמין משרד חקירות, תוכלו לעשות זאת גם מהנייד. ניתן דרך גוגל למצוא באינטרנט משרדי חקירות רבים עם המלצות, תיעוד הצלחות, תחומי העיסוק, הסברים ומאמרים. גם ברשתות החברתיות, פייסבוק למשל, ניתן לאתר משרדי חקירות. בקליק אחד נכנסים לאתר ובקליק השני לוחצים על כפתור "צור קשר". ניתן להתקשר ישירות למשרד ולקבוע פגישת ייעוץ או לערוך צ'ט דרך המחשב ולקבל את המידע הנדרש. את הייעוץ הראשוני מקבלים בדרך כלל בחינם גם ללא כל התחייבות. במידה וניתן לבצע את העבודה הדרושה, מקבלים הצעת מחיר אותה ניתן להשוות גם עם משרדים אחרים.

 

קביעת המחיר

אין מחירים קבועים למשרדי חקירות. המחיר נקבע על פי סוג העבודה ומהות הפנייה, זמן העבודה שיש לבצע, מספר החוקרים שיש להקצות לעבודה וחישוב המרחק לאזור בו נעשית העבודה. למשל איתור כתובת ניתן לבצע במכשור מיוחד בכמה רגעים, אך אם האדם שאתם מחפשים נושא שם בדוי זה ייקח יותר זמן בהתאם לפרטים שתתנו למשרד החקירות. במקרים של תביעות משפטיות, גירושין ועוד שווה להשקיע בחקירה פרטית.

 

מטבעות