כמה יעלו מכשירי הסלולר בבלאק פריידי?

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

מכשירי סלולר הם חלק מאד משמעותי ובלתי נפרד מהחיים שלנו. אנחנו מבצעים בהם כמעט כל פעולה – החל משימוש בטלפון עבור שיחות וסמסים ועד לניהול לוח הזמנים שלנו, העברת זמנים במשחקים, צילום ושימוש בו לצורך התעדכנות ברשתות החברתיות. עם זאת, מכשירי הסלולר לרוב אינם כה זולים ובשביל להחליף אותם אנחנו צריכים להוציא סכומים משמעותיים. לכן, אין מועד טוב יותר מהבלאק פריידי לקנות בו מכשיר סלולר חדש, מבלי לבזבז את כל המשכורת שלנו ברכישה אחת.

 

בלאק פריידי – היום הזול בשנה

מבצעי בלאק פריידי הם מבצעים אשר מתקיימים אחת לשנה במסגרת היום השישי האחרון של החודש. השנה, מבצעי בלאק פריידי צפויים להתקיים בתאריך ה-25 בנובמבר. למרות שבעבר היום הכה נחוץ הזה לא היה מתרחש בישראל, אלא במדינות אחרות (בעיקר ארצות הברית), כיום ניתן למצוא מבצעים רבים גם באתרים ישראליים שאינם בינלאומיים. כך, אפשר להשיג מכשירי סלולר ביום זה במחירים אטרקטיביים וחסרי תקדים.

 

עלות מכשירי סלולר בבלאק פריידי

מטבע הדברים, עלות מכשיר סלולרי נעה בטווח די רחב. ניתן למצוא דגמים סינים זולים בפחות מ-1,000 שקלים ואילו דגמים יקרים של חברות כמו סמסונג ואפל אשר יכולים להגיע לסכומים הגבוהים מכך פי 4. עם זאת, בבלק פריידי ניתן למצוא הנחות במגוון חנויות אשר מוזילות את המחיר באופן משמעותי ומספקות הנחות שמגיעות לחצי מהמחיר המקורי של המכשירים הללו.

 

איך לבחור מכשיר סלולר?

בחירת מכשיר סלולר אינה עניין של מה בכך והיא תלויה במספר פרמטרים כגון:

  • מחיר – המחיר והתקציב שלכם הם הגורמים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון. שווה לכם להחליט מראש אם אתם מעוניינים במותגים היקרים יותר או שאתם מסתפקים בתחליפים הזולים הקיימים בשוק.
  • גודל מסך – צריך לשקול אם אתם מעוניינים במסך גדול או קטן. גודל התצוגה של המסך הוא היבט חיוני עבור אנשים רבים. אנחנו ממליצים לבחור במכשיר עם תצוגה באיכות מעולה שגם ניתן לקריאה בבירור באור השמש. לצד זאת, וודאו כי הרזולוציה וצפיפות הפיקסלים של המכשיר מספיק טובה.
  • חיי בטרייה – יש לשים לב למשך שרידות הבטרייה. יש מכשירים בהם השרידות גבוהה ואילו מכשירים אחרים, טובים ככל שיהיו, שמשך חיי הבטרייה שלהם נחשבת נמוכה.
  • מצלמה – אנשים רבים בעידן של היום מייחסים חשיבות רבה לאיכות המצלמה. קראו לפני אם המצלמה טובה מספיק עבור הצרכים שלכם לפני שאתם רוכשים את המכשיר.

 

רכישת מכשיר סלולר בבלק פריידי

ישנם אתרים רבים אשר ניתן לרכוש בהם מכשירי סלולר. ראשית, אתם יכולים להיכנס לאתרים של המותגים עצמם, אשר לרוב יציעו מחירים נמוכים יותר לאור מבצעי הבלאק פריידי. אפשרות אחרת היא להיכנס לאתרים כגון גרופון או KSP אשר ידועים במבצעי הבלאק פריידי האטרקטיביים שלהם ויאפשרו לכם להשוות בין מחירים של מספר מוצרים וחברות שונות.

 

לסיכום

אנחנו ממליצים לכם להסתכל על דגמי הטלפון שמעניינים אתכם לפני שמתחילים המבצעים של הבלאק פריידי ולרכוש את המכשירים הללו במבצעים המטורפים הללו שיש רק אחת לשנה. תתחדשו!

מכשירי סלולר