האם אפשר לבצע דרופשיפינג דרך הטלפון

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

לא פעם אתם נמצאים בדרכים, אם זה ברכבת ואם אצל חברים, ובא לכם לעבוד בדרופשיפינג.

אם אין לכם מחשב, תוכלו לעשות זאת דרך הטלפון.

המאמר יפרט כיצד הטלפון ישמש אתכם לדרופשיפינג.

 

דרופשיפינג – מהו?

לפני שאפרט כיצד ניתן לעשות דרופשיפינג דרך הטלפון חשוב להבין מה זה דרופשיפינג. דרופשיפינג הוא תהליך בו אתם כמוכרים פותחים חשבון באיביי ובפייפאל ומשמשים כאנשי קשר לספקים וללקוחות. כאשר לקוחות נכנסים לאיביי ורוכשים מוצר מדף המוצר שפרסמתם אתם מקבלים את ההזמנה וצריכים לדאוג שהמוצר יגיע ללקוחות בזמן. הלקוחות מעבירים לכם את התשלום על המוצר כולל דמי המשלוח והספק שולח להם את ההזמנה. תצטרכו להעביר את הכסף לספק וכך תקבלו עבור השירות עמלות. אתם למעשה אחראים על שירות הלקוחות, החזרות, ביטולים או כל בעיה אחרת העלולה לצוץ באספקה. חשוב שתתנו שירות יעיל על מנת שידרגו את דף המוצר שלכם בדירוג גבוה, מה שיעניק לכם תו אמינות ושירות ברמה גבוהה. אך לא תמיד יש לכם גישה למחשב ולכן ניתן לעבוד גם דרך הטלפון.

 

דרופשיפינג בדרכים

כאשר אין לכם גישה למחשב ואתם נמצאים בדרכים ומעוניינים לעבוד תוכלו להוריד גרסת איביי למחשב ישירות לטלפון הנייד שלכם. נכנסים לאתר של איביי ומורידים את הגרסה וכך ניתן לעבוד ממש כמו מול המחשב. אין מדובר בשיחות טלפון אלא בגלישה באינטרנט של המכשיר הנייד. הוא למעשה משמש אתכם כמחשב. לרוב המכשיר הנייד אינו מציג את האתר של איביי במלואו ולפיכך צריך להוריד גרסת מחשב המותאמת לסמארטפון. אך כדי לבצע זאת במיומנות תצטרכו קודם כל לעשות קורס איביי שילמד אתכם את כל סודות המסחר בדרופשיפינג.

 

כיצד תבחרו בקורס איביי מוצלח?

ישנן מספר אפשרויות. ניתן לבחור בקורס איביי בסיסי באמצעות ליווי אישי ומפגשים בהם ילמדו אתכם בזמן נתון את כל הנדרש. אך לאור העובדה שאין לכם תמיד זמן ללמוד בשיעורים קבועים מראש ישנה אפשרות לעשות זאת בצורה מקוונת בזמן המתאים לכם. ישנם גם קורסים מקוונים הניתנים בחינם באמצעות סרטוני הדרכה. השיטה היא להיכנס לסרטוני הדרכה חינמיים ולעבוד בצורה מאורגנת וללא דילוגים על פי כל השלבים. הקורס ילמד אתכם כיצד לפתוח את החשבונות הדרושים באיביי ובפייפאל, כיצד לאתר מוצרים שיש להם ביקוש ולהעלות אותם לציבור הלקוחות, כיצד לשתול מילות מפתח הקשורות למוצר בכותרת, לצרף תמונות והסבר על המוצר וכיצד להתחבר לספקים אמינים. בנוסף, תלמדו כיצד להעניק שירות טוב ללקוחות שלכם ולפתור בעיות שונות. קורס עם חוות דעת והמלצות של אנשים אשר התנסו בדרופשיפינג איביי הוא הקורס אותו תבחרו.

 

למה לעשות דרופשיפינג?

עבודה בדרופשיפינג תעניק לכם הכנסה נוספת בשעות גמישות ומכל מקום בו תהיו אם באמצעות המחשב ואם באמצעות הטלפון. ככל שתעבדו יותר כך גם תרוויחו יותר ולכן ישנה חשיבות רבה לאפשרות לעבוד גם דרך הטלפון.

 

איש מכירות