איך ללמד ילדים אנגלית דרך הטלפון הנייד

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

בשנים האחרונות רוב האנשים, בעיקר הורים, היגעו להבנה שיהיה קשה מאוד לנתק את הילדים מהטלפונים, הרי הכל שם, המשחקים שלהם, החברים שלהם, הסושיאל מדיה שמהווה עבורם הרבה מהחיים החברתיים, אז במקום להלחם מולם בעמדות מוצא לא כל כך יעילות, אפשר ללכת עם הזרם, אבל להוסיף לזרם טוויסט.

כי אם הכל בטלפון, למה שגם הלימודים, ובמיוחד לימודי השפה לא יהיו בטלפון?

 

קורונה וזום

אמנם בשנה וחצי האחרונות ניסינו בעל כורחנו לבחון את האפשרות של למידה מרחוק, באמצעות זום, מצגות עבודות אונליין וכו.. אך שיטת למידה זו לא נראית מועילה מאוד לדור של היום במיוחד שדעתם מוסחת כה בקלות ויכולת העבודה הלמידה והמשמעת העצמית שלהם לא בשמיים. עם זאת, יכול להיות שלא עשינו זאת בצורה הנכונה והמתאימה ביותר עבורם.

 

אפליקציות

מעצבי ומפתחי אפליקציות כבר יודעים איך להתאים את עצמם לילדים של היום, מה מושך את העין, מה משאיר ילד מרוכז ועוד, לכן, אפליקציות שמבצעת לימוד אנגלית אונליין לילדים ובעיקר ללימוד שפה הן דבר שיכול להיות מועיל מאוד לילדים, בעיקר קטנים שמבחינתם, עם כל הצבעים והציורים, האפליקציה נראית ומעוצבת כמו מעין משחק, אך בלי בהכרח לדעת הם לומדים ממנה המון.

מקבלים פידבק על הצלחה וכשלון, מתקדמים ברמות ובשלבים ונהנים!

 

לימודי שפה

לימודי שפה ככלל זה לא דבר פשוט, וידוע לכולם כי בקיאות בשפה האנגלית היא דבר חשוב מאוד להצלחה בארץ וגם בעולם כיום, לכן כדאי ללמד שפה מגיל קטן, מפני שהמוח מצליח לעבד ולקלוט שפות באופן טוב יותר בגילאים צעירים יותר.

לכן חשוב להשקיע את הזמן והאנרגיות בלימודי שפה כבר מגיל צעיר ובעדיפות לשילוב השפה המשנית בחיי היום יום בבית, בשירים שמשמיעים לילד ובתכנים אותם הוא צורך כמו משחקי קופסא, ספרים ותכניות טלוויזיה לפעוטות.

 

תוכניות, סרטים ושירים

הצורה הנפוצה והטובה ללמד ילד שפה היא להציג לו כבר מגיל צעיר, שירים סרטים ותוכניות ללא רק בשפה העברית , אלא גם באנגלית, או בכל שפה אחרת אותה תרצו ללמד אותו. כך בצורה הזו הוא מתחיל את לימודי השפה ממילים פשוטות ובהקבלה ללימודי שפת האם, אם הוא לומד משיר להגיד מילים כמו כדור או סולם, ובמקביל הוא לומד מילים אלו באנגלית משירים, הוא ידע להתאים מילה לשפה ולצורה וכמובן, להנות על הדרך מסיפור מעניין או מנגינה נעימה.

 

לסיכום

כיום כמעט כל עולם הלימודים מונגש דרך הטלפון הנייד, ולהבא כשהילד שלכם יבקש לשחק בטלפון, שווה לכם להוריד אפליקציית משחק ללימוד שפה, כדי שעל הדרך גם יתרגל וילמד אנגלית, וכך, בעתיד יהיה לו קל יותר לשלב את השפה באופן חלק בחיים היום יום, בעבודה ובחוץ לארץ.

 

אותיות באנגלית