כל מה שצריך לדעת על מגן מצלמה ולמה בכלל צריך מגן מצלמה ?

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

כשקונים פלאפון חדש, לא מספיק לברך על המוגמר וליהנות מכל השפע שיש לו להציע לנו.

כל אחד מאתנו יודע שאם לא נשמור על המכשיר הזה שכל כך יקר לנו, הוא יכול בקלות לאבד מערכו ברגע אחד של חוסר ריכוז, וליצור עוגמת נפש רבה אם חלק קטן בו ייהרס או יתקלקל.

 

מצלמה בכל פינה

אם פעם מצלמה הייתה סמל סטטוס בטלפונים החכמים ומעטים היו מתהדרים במצלמה משוכללת בגב הפלאפון, הרי שהיום הדבר לא נדיר בכלל. כמעט בכל טלפון, בכל מחיר שבו תהיו מוכנים להשקיע, תוכלו לקבל פלאפון שכולל מצלמה בחלקו האחורי ובשנים האחרונות, מרביתם כוללים גם מצלמה בחלק הקדמי, שמשמשת אותנו לתמונת ה"סלפי" שתפסה מקום של כבוד ברשתות החברתיות בשנים האחרונות.

 

להיות זהיר זה חשוב, אבל…

גם אני מצאתי את עצמי פעם אחר פעם מבטיח לעצמי שהפלאפון הזה לא יפגוש רצפה בחייו, שהוא יהיה בכיס המרופד שלי או על השולחן בחדר ויישאר בשלמותו עד הרגע שבו אחליט להחליף אותו במכשיר חדש יותר, אבל בואו נסכים על זה, אין לנו שליטה על כל דבר בחיים שלנו. כמה פעמים מצאתם את עצמכם בריצת אמוק לאוטובוס בדרך לעבודה או ללימודים, שומעים קול חבטה עמום ומגלים שהטלפון הנייד שלכם ניתז אל האספלט, וחזר אל הכיס שלכם עם סדק קטן ולא כזה אופנתי ? אם המזל לא היטיב אתכם הבוקר, יש סיכוי שתגלו אפילו שבר זעיר וממש לא אסתטי במצלמה של הפלאפון, ואת הדבר הזה אפשר למנוע מבעוד מועד.

 

על מה כל המהומה ?!

כל אחד מאתנו יגלה כי במהלך שנות חייו של הטלפון שלו, הוא יצבור כמה שריטות לא כל כך מחמיאות. בחלקן לא תשימו לב ויהיה ניתן להיפטר מהן על ידי החלפה של מגן זכוכית למסך, וחלק יתפסו מקום של כבוד בצד של הטלפון ויזכירו לכם טוב מאוד לשמור טוב יותר על המכשיר שלכם. הבעיה האמיתית מתחילה כאשר המצלמה שלכם נסדקה עקב נפילה ובכך איכות הצילום נפגעת. גם כיסוי טלפון טוב ככל שיהיה לא מגן בצורה טובה מספיק על המצלמה ויש צורך במגן מיוחד שישמור על האפשרות שלכם לתעד מכל הבא ליד.

 

אם שומרים, אז עד הסוף

מגן מצלמה לאייפון 12 פרו מקס ברמה הגבוהה ביותר, ממנו תוכלו להתרשם, אמור לאפשר לכם לצלם באופן שוטף מבלי לפגוע באיכות הצילום, כשהוא משלים גובה אחיד של כל מערך הצילום ולא "מסתיר" את המצלמה. חשוב לוודא במעמד הקנייה כי המגן עצמו שקוף ויוצר זווית צילום נקייה ללא הפרעות ובנוסף לוודא כי עשוי מזכוכית ומשתלב באסתטיות עם המצלמות של הפלאפון, הקדמית והאחורית. חשוב לוודא כמו כן כי יש אחריות למגן וכמובן לשמור את הקבלה לאחר הקנייה. מקווים שעזרנו !

 

חיבור מגן למצלמה