מתכנן כנס ולא יודע איך מרכיבים שי למשתתפים? 4 פריטים שאתה חייב להכיר

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

תכנון כנס עלול להיות דבר מלחיץ ועמוס אז לפחות את השי למשתתפים תרכשו בכיף ובראש שקט. לפניכם 4 פריטים שאתם חייבים להכיר ולא רק כאשר אתם מתכננים כנס אלא גם בחגים, מועדים ובעצם – בכל הזדמנות בה מזדמן לכם לפנק את העובדים שלכם.  אל תחששו לשלב כמה מתנות קטנות יחד ולהכניס אלמנטים אישיים, להפך, מתנה אישית תרגש פי כמה ותחמם את ליבם של עובדיכם.

 

לוחות שנה ממותגים

אין ספק כי תמיד יהיה ביקוש ללוח שנה. לוחות שנה הנם מצרך חובה בכל משרד; הם נגישים, פרקטיים ומאפשרים לעובדים שלכם לרשום על גביהם ולתכנן קדימה. לוח שנה הוא מתנה שימושית ועם המיתוג הנכון אתם יכולים להקפיץ אותה. תוכלו להדפיס לעובדיכם לוח שנה מותאם אישית עם ימי גיבוש וערבי צוות אשר מודפסים בתאריכים המתאימים או לחילופין, לכתוב בדיחות פרטיות הקשורות לחברתכם, דבר שללא ספק ירים את המורל.

 

איכות הסביבה נוגעת לכולנו

מתנה נוספת אשר תהיה מושלמת לחלוקה בכנס שלכם הנה מארז ממותג של בקבוק שתיה רב פעמי ומחברת ספירלה קשיחה. בעזרת השי הזה,  תעלו את המודעות בחברתכם לשתיה בבקבוקים רב פעמים השומרים על הסביבה ותפחיתו בקניית כוסות חד פעמיות. העובדים שלכם יהנו ממחברת איכותית וקשיחה וממים קרירים זמינים להם בבקבוק אישי ואולי הם אפילו ישתו יותר מהרגיל שזה תמיד נהדר.

 

קפה או תה?

אם באיכות הסביבה עסקינן, ספל מפנק, איכותי וממותג בשם החברה זו בהחלט מתנה מצוינת, בעיקר אם תוסיפו גם את שמו האישי של העובד, כך יוכל להשאיר את הספל במטבחון החברה מבלי לחשוש.

 

משטח לעכבר המחשב

משטח ממותג לעכבר הוא מתנה מצוינת לעובדים, משטח עם כרית סיליקון מסייע בתמיכה אורגונומית של כף היד, דבר שהעובדים שלכם יעריכו מאד. בנוסף, המשטח מצוין להפחתת רעשים ובהגנה על חיישני העכבר, מה שמונע את שחיקת הציוד המשרדי שלכם.

 

ושמחת בחגך

חגים ומועדים הם תמיד סיבה טובה לחלוקת שי לעובדים. פריטי חגי ישראל הם מהמתנות הפופולריות והשימושיות שיש. אין ספק שהעובדים שלכם יעריכו מאד מתנות אלו.

באתר https://www.papirus.co.il תוכלו למצוא מבחר רחב של פריטים ממותגים לכל חג אפשרי, אפילו לכריסמס, לשנה האזרחית החדשה, ט״ו באב ויום המשפחה. כך שאם הכנס שלכם תוכנן סמוך לחג או מועד, זו כבר הזדמנות מופלאה לחלוקת שי באווירת חג.

אז מה היה לנו פה?

לסיכום, כולם אוהבים מתנות. העובדים שלכם יעריכו את השי שתעניקו להם לא משנה מתי ואיך, אבל אין ספק שמתנה שהושקעה בה מחשבה היא מרגשת פי כמה. אתם מכירים הכי טוב את העובדים שלכם וצורכיהם. לכן, כל שעליכם לעשות הוא פשוט להכנס לאתר ולמצוא את המתנה המושלמת עבורם בין המגוון העצום המוצע שם. בהצלחה!

מתחם לכנסים