תוכנות ואפליקציות לשיפור האנגלית

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

בשנת 2019 קל יותר מאי פעם לשפר את האנגלית, זאת בשל העובדה כי כיום ישנן לא מעט תוכנות כמו גם אפליקציות ללימוד אנגלית. מהן הטובות ביותר? להלן הפרטים.

שיפור האנגלית – קדמה אינטרנטית וטכנולוגית פורצת דרך

לאור העובדה כי השפה האנגלית היא תנאי סף לקבלה כמו גם התקדמות במקום העבודה, ישראלים רבים מעוניינים לשפר את השפה אשר שגורה בפיהם כמו גם את יכולת הכתיבה. אם בעבר התרגלנו לכך כי שיפור השפה האנגלית התבצעה בכיתה ובמסגרת של קורס מקצועי, כיום ניתן לשפר את השפה באמצעות אפליקציות ותוכנות ייעודיות אשר מאפשרות ללמוד ולשפר את השפה בקצב המתאים לכל אחד, ומבלי לצאת מהבית. למעשה, מדובר בקדמה אינטרנטית וטכנולוגית פורצת דרך אשר מעבר ליתרונות הרבים שלה פותחת אופציה גם בעבור אלו אשר אינם יודעים אנגלית באופן טוב ללמוד ולהתמקצע בניבי השפה, ועל כן מדובר בהזדמנות אותה יש לממש בהקדם האפשרי.

למידת שפה

מהן האפליקציות המובילות ללימוד אנגלית?

  • Duolingo – האפליקציה מבוססת למעשה על מודלים אשר אותם ניתן לבחור, כאשר המודלים עצמם מתבססים על נושאים משתנים, כאשר על מנת לעבור למודל הבא יש לעבור מבחן. הסיבה לכך היא שהאפליקציה נועדה לשפר את השפה האנגלית, ועל כן מעבר על מבחנים לצורך הבנה של החומר היא חיונית, כך ע"פ מקימי האפליקציה. מדובר באפליקציה פופולרית מאוד, והיא מצוינת בעבור אלו אשר רוצים להתמקצע בשפה האנגלית באמצעות שימוש במודלים חווייתיים.
  • Busuu – האפליקציה מתמקדת בלימוד מיומנות כדוגמת קריאה, כתיבה, דקדוק וכו'. בשונה מאפליקציות אחרות, האפליקציה הזו מומלצת בשל העובדה כי ניתן לקבל ליווי אישי בתהליך הלימוד כמו גם פידבקים ממורים לאנגלית בסיום התרגילים אשר מופיעים באפליקציה, כמו גם לתקשר עם אנשים אחרים במהלך הלימוד בכדי לחוות סביבת לימודים חברתית יותר – על אף כי מדובר בפלטפורמה של אפליקציה.
  • ABA – אפליקציה ללימוד אנגלית אשר מאפשרת ללמוד קורס אנגלית ביחד עם מורה צמוד אשר מלווה את כל תהליך הלימוד, כאשר באפליקציה ניתן לבחור בין מגוון רמות לימוד, החל מאנגלית בסיסית ועד לאנגלית עסקית, בהתאם לידע הכללי.

  מהן התוכנות המובילות ללימוד אנגלית?

  • אנגלית בקליק – תוכנה אינטרנטית אותה ניתן להוריד בקלות לכל מחשב, ומאפשרת לשפר את השפה האנגלית במגוון רמות, החל מרמה בסיסית ועד לרמה של אנגלית עסקית.
  • English 4 u – תוכנה אשר מתאימה גם לשימוש בעבור ילדים, והיא מתבססת על לימוד של אוצר מילים רחב מאוד של השפה האנגלית, ועל כן זו תוכנה טובה ומומלצת ללימוד אנגלית, גם במתכונת משפחתית.
  • הליקס – תוכנה אשר מאפשרת ללמוד אנגלית בהתאם לקצב האישי, כאשר בתוכנה עצמה ניתן ללמוד קורסים שונים ברמות ידע בכדי לשפר את השפה וכן את יכולת הכתיבה בשפה האנגלית.