האם שליחת תמונות להדפסה באמצעות הסלולר מורידה באיכות התמונה?

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

חשבתם על הדפסת חולצות לכל המשפחה? אולי לכל החברים? תוכלו לעשות זאת בקלות דרך הנייד מבלי לחשוש מפני פגיעה באיכות התמונה או ההדפס.

 

עושים סלפי

היום אף אחד מאיתנו לא ימצא את עצמו מסתובב לרגע בלי הטלפון של. הנייד הפך להיות לכלי המרכזי לשמירת כל הזיכרונות שלנו. באמצעות הנייד תוכלו להפיק תמונות ברמה איכותית שלא מביישת מצלמה מקצועית וגם אפילו תוכלו להשתמש בפילטרים מגניבים. הבעיה עם הטלפון שהתמונות נשארות שם ואז כמעט ואין להן ערך… תוכלו למצוא מגוון דרכים יצירתיות לשימור התמונות שלכם.

 

לבשו את הזיכרונות שלכם!

נניח ואתם יוצאים לטיול משפחתי ובא לכם שכולם יראו איזו משפחה מדהימה אתם. תוכלו לבחור להדפיס חולצה משפחתית לטיול ולשים שם את התמונה המשפחתית הכי מהממת שלכם, או אפילו ליצור קולאז' מגניב של תמונות משפחתיות לחולצה. כך גם כולם ידעו מאיפה באתם וגם תזכו ללבוש את הזיכרונות שלכם ולא לאבד את התמונות. מעבר לזה שמדובר בדרך מדהימה לשמר את התמונות שלכם, זו גם דרך מאוד פשוטה. אולי זה נשמע לכם מהפכני אבל תוכלו להדפיס חולצות בצורה פשוטה דרך הנייד שלכם. אל תחששו מלהסתבך עם זה, אתם מוזמנים לפנות אל ג'אקו הדפסת חולצות לביצוע העבודה במחיר משתלם ובדרך מהירה וקלה.

 

זה לא יפגע באיכות של התמונה?

הכול קל יותר דרך הנייד אבל רבים מאיתנו חוששים שזה יפגע באיכות של התמונה. תנו לנו להרגיע אתכם, זה לא. הודות לטכנולוגיה המתקדמת לא רק שתוכלו לצלם תמונות באיכות מקצועית, גם תוכלו לשלוח אותן באמצעים שונים מבלי לפגוע באיכות שלהן. שליחת התמונה לא תפגע באיכות שלה. יתכן והאיכות עלולה להיפגע בהצגת התמונה אצל מי שמקבל אותה. זה עלול לקרות אם איכות ההצגה במכשיר שלו נמוכה משלכם ואז הוא יראה את התמונה בצורה קצת פחות טובה. אבל לכם אין ממה לחשוש כשאתם שולחים את התמונה שלכם להדפסה. עומדות בפניכם מגוון אפשרויות של שליחת התמונות, כך שגם אם בכל זאת אתם חוששים שהתמונה תיפגע באמצעות שליחה ב- WhatsApp תוכלו לבחור באפשרויות נוספות דרך הנייד. בנוסף לכך, זו אחריותו של מי שמדפיס את החולצות לדאוג שיהיה לו את הציוד המקצועי ביותר על מנת שהתמונה תתקבל באיכות הגבוהה ביותר ותודפס בהתאם. לכן כדאי לכם לבחור במישהו מקצועי בעל ציוד מתאים.

 

איך זה עובד?

בצורה הרבה יותר פשוטה ממה שאתם חושבים. תוכלו ליצור קשר עם הספק באמצעות הטלפון, המייל או ה-WhatsApp ולתאם מולו את ההזמנה מרחוק מבלי לצאת מהבית. לאחר מכן, תוכלו לבחור להעביר לו את התמונה או הקולאז' שיצרתם באחת מדרכי ההתקשרות, והספק ידאג להדפיס את החולצות בדיוק כמו שרציתם. לסיום, ניתן לאסוף את החולצות או לבקש משלוח עד הבית.

 

צבעים