3 אפליקציות למדידה ועיצוב הבית

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

תכנון ועיצוב של בית המגורים הם דברים שקשה לעשות בלי ניסיון מקצועי ארוך שנים.

עם זאת, ישנן שלל אפליקציות אשר יוכלו להפוך את התהליך לפשוט ומוצלח יותר.

גם אם אין לכם את היכולת לדמיין את הבית המעוצב בתלת ממד, גם אם אין לכם הבנה באופנה העכשווית בתחום עיצוב הפנים, וגם אם אתם לחלוטין לא בטוחים שיש לכם חוש עיצובי – הטכנולוגיה המודרנית כאן כדי לעזור לכם.

 

אפליקציות לתכנון תלת ממדי של חדרי הבית

נגר ממוצע, מפתח במשך שנים ארוכות את היכולת לבצע אומדן מדויק של גדלים ואורכים. אומדן זה משמש אותו בעבודתו כדי להימנע מטעויות, ולאפשר חיבור מהיר יותר של הקרשים השונים לרהיט. למרות זאת, אפילו נגר מקצועי ומנוסה במיוחד, יעשה שימוש גם באמצעי מדידה מדויקים כדי לאשר את התצפיות שלו, ולא יסתמך עליהן בלבד. אפליקציות לתכנון תלת ממדי של חדרי הבית עושות למעשה בדיוק את אותו הדבר. ראייה של חלל הבית בתלת ממד, היא קריטית לתכנון נכון שלו. כלל הפריטים אותם תרכשו, חייבים להתאים לגודל החדרים, לרוחב הקירות, ולריהוט האחר שתמקמו בחלל. אפליקציה לתכנון תלת ממדי, תאפשר לכם לבנות מודל שלם של חלל הבית, ואפילו של הגינה. האפליקציה תציג לכם אפשרויות של רהיטים שתוכלו למקם בחלל, ולשלוט על הממדים שלהם כך שההדמיה תאפשר לכם לעשות את הבחירה הנכונה ביותר.

 

אפליקציות לשיתוף רעיונות עיצוב

עיצוב בית המגורים, הוא הרבה יותר מאשר רק למקם את הפריטים בצורה נכונה, תוך התחשבות בגודל הקירות והשארת חללים נחוצים. עיצוב בית המגורים דורש מגע אישי, ידע, וניסיון, כדי להפוך את הבית שלכם ליותר מאשר מבנה גנרי, למקום אינטימי, ולמרחב של ביטוי אישי. אפליקציות רבות, מאפשרות לכם לשאוב השראה ממגוון עצום של בתים ורעיונות. אפליקציות אלו, מאפשרות גם לאנשים ללא ניסיון עיצובי, אך עם המון חשק, לנסות ולראות דוגמאות לפריטים דקורטיביים והחלטות שעשות אנשים אחרים, ולראות איך הן יתאימו אל הבית שלכם. חלק מהאפליקציות הללו, יאפשרו לכם בעזרת מצלמת הפלאפון, להציב את הפריט הדקורטיבי ממש על קיר הבית, וכך לראות איך הוא יראה אצלכם בזמן אמת.

 

אפליקציות של חברות ריהוט וציוד בנייה

לצד האפליקציות אשר נועדו לאפשר חופש ונוחות בעיצוב הבית, יש גם מגוון אפליקציות שיאפשרו לכם לרכוש פריטים מתאימים. חלק מהאפליקציות הללו הן מטעם חברות ריהוט גדולות, כמו איקאה, וחלק מחברות המוכרות חומרי בניין. אפליקציות אלו, מציעות לעיתים קרובות גם המלצות לעיצוב נכון תוך שימוש במוצרי החברה, ומאפשרות הדמיה מפורטת של חלל הבית עם הפריט המבוקש. תוכלו בחלקן גם להציב את המיקום שברשותכם למקם בו רהיט כלשהו, והאפליקציה באופן אוטומטי תציג לכם רשימה של מוצרים אשר תואמים לדרישות מבחינת הגודל של המרחב הפנוי.

 

סרגל