3 אפליקציות מעניינות לעריכת דין

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

עורכי דין עסוקים, הם בין האנשים העסוקים ביותר בעולם.

מקצוע תובעני, המון פרטים קטנים שצריך לעשות בהם סדר באופן שוטף, אינסוף מסמכים, לקוחות ונושאים, הופכים את האפליקציות לעורכי דין לעוזרות אישיות יעילות, שהופכות את החיים המשפטיים קצת יותר נוחים.

 

אלה האפליקציות שכדאי לכם להכיר:

 

3 בטופ – האפליקציות המובילות לעריכת דין

 

WUNDERLIST

אחד האתגרים העומדים בפני עורכי דין מכל הסוגים הוא ריבוי משימות.

בין אם מדובר על עורך דין מנהלי, עורך דין פלילי, או עורך דין ירושות, הכי חשוב לנהל נכון את סדר היום, את סדר העדיפויות ולהכניס לרשימה משימה חדשה לפני שתשכח.

לכך נועדו אפליקציות שונות לניהול משימות, שאפשר להתקין על המחשב, או על הנייד או על שניהם ולסנכרן.

בעזרת אפליקצייה לניהול משימות אפשר לעקוב אחר המשימות של כל אחד מאנשי הצוות במשרד, לתת תאריך יעד אופטימלי לכל משימה, לקבל תזכורות ועוד.

 

וואטסאפ עסקים

אחת האפליקציות המקיפות והנוחות ביותר לבעלי עסקים בכלל ולעורכי דין בפרט, מאפשרת לחלק את אנשי הקשר לפי קבוצות (למשל לקוחות חייבים, לקוחות בטיפול, צוות המשרד וכן הלאה), ליור הודעה אוטומטית, כדי שהלקוחות שלכם לא יצטרכו להמתין למענה, להיות מזוהים בכרטיס ביקור עסקי מול כל איש קשר ואפילו לקבל נתונים אנליטיים, שיאפשרו לכם לדעת מי פתח וקרא את ההודעות הקבוצתיות שלכם ועוד.

אם וואטסאפ היא אפליקציה אפקטיבית ונוחה, הרי שוואטסאפ ביזנס משדרגת את החוויה והופכת את נושא ניהול המשרד קל אף יותר.

 

MSN MONEY

אפליקציה מומלצת ומוערכת שזכתה לתשבחות ברחבי העולם. האפליקציה מסייעת בניהול עניינים פיננסיים – החל במחשבונים שונים וכלים שימושיים על כל זמן ומקום בעולם וכלה בעדכונים פיננסיים חדשים מהמקורות המובילים בעולם.

אז בין אם אתם מעוניינים להיות עם יד על הדופק עבור הלקוחות והעסק שלכם ובין אם אתם מעוניינים להגדיל את הכסף ולהתמקד בהשקעות – זו האפליקציה בשבילכם.

 

אפליקציות נוספות שלא כדאי לפספס

אפליקציות להעברת כספים – פייבוקס, ביט, או סקוור – מאפשרות לקבל ולתת תשלומים באופן מסודר, חוקי ומקובל. הן מקלות על נושא התשלום ומעניקות עוד אפשרות תשלום נוחה וקלה למתקשים.

זום – אפליקציית לשיחות וידאו עלו לכותרות עם פרוץ מגפת הקורונה, אך הן כאן כבר מזמן, מאפשרות לקיים פגישות פנים אל פנים בלי לנסוע רחוק. בין אם מדובר בפגישה אחד על אחד או משתתפים רבים.

טריפיט – אפליקציה לניהול נסיעות, מתאימה במיוחד לעו"ד שנוסעים הרבה לחו"ל כי היא עוזרת ליצור מסלול נסיעה קל ופשוט, עם או בלי קונקשן, לדעת מה מזג האוויר במקום אליו אתם נוסעים, מפות, הכוונות ועוד.

 

לסיכום

גם עורכי דין לא חייבים לעבוד כל כך קשה. שימוש באפליקציות איכותיות הופך את החיים קלים יותר, כמעט כמו עוזר אישי שהולך אתכם לכל מקום.

לוגו