3 טיפים לצילום מכל סמארטפון

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

בשנים האחרונות אנחנו רואים שעוד ועוד אנשים התחילו לצלם בצורה רצינית בעזרת הטלפונים הניידים שלהם, והאמת היא, שאפשר להבין מדוע.

יש היום מצלמות מאוד משוכללות ואיכותיות בטלפונים של כולנו, אך עדיין מספר טיפים חשובים בנושא יוכלו לעזור לכם לצלם עוד יותר טוב, והינה הם לפניכם.

 

קנו תאורת רינג

עד לפני כמה זמן תאורת רינג נחשבה בעיקר לציוד שמאפרות עושות בו שימוש, אך היום זה כבר ברור שלא כך הדברים. היום, כאשר חושבים על רכישת אביזרים לצילום בטלפון, אין ספק שתאורת רינג היא אחד מהדברים הראשונים שעוברים לנו בראש. התאורה הזאת איכותית והופכת את הצילום בעזרת הנייד להרבה יותר יפה, ממוקד ולכן התוצאה מרשימה פי כמה. זה לא משנה אם אתם מצלמים מישהו סתם ככה בשביל ההנאה או שאתם מנסים לצלם מישהו לצורך פרסומת אונליין. מה שבטוח זה שבעזרת התאורה הנכונה הכול יכול להיראות הרבה יותר טוב.

 

אל תוותרו על חצובה

עוד טיפ חשוב מאוד שכדאי להתייחס אליו כשרוצים לבצע צילומים טובים יותר בעזרת טלפון חכם, הוא לקנות חצובה. אפילו אם נדמה לכם שאתם יכולים להחזיק את הטלפון שלכם בצורה יציבה מאוד או להשעין אותו על משהו, זה ממש לא אותו הדבר כמו לעבוד עם חצובה. החצובה מאפשרת לא רק יציבות ברמה הגבוהה ביותר, אלא היא כמובן ניידת. זה אומר שתוכלו לקחת אותה לכל מקום ותוכלו, כמובן, גם לשנות את הגובה שלה ולהתאים אותה לדרישות שלכם. השימוש בחצובה בעת צילום בטלפון הופך כל תמונה להרבה יותר מדויקת ומוצלחת כך ששווה לקחת את האפשרות הזאת בחשבון.

 

השקיעו ברקע הנכון

אין ויכוח על כך שהיום, בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת, אתם יכולים לצלם כל אחד בכל מקום ואח"כ לשנות את הרקע לתמונה. עם זאת, במידה ואתם יכולים כבר בתמונה המקורית לבחור את הרקע הכי יפה שיש, זה עדיף. אם, לדוגמה, הרקע צריך להיות של ים, זה בכל זאת ייצא עוד יותר יפה אם באמת תגיעו לים ושם תצלמו את התמונות הנדרשות. ההשקעה בכל הפרטים הגדולים והקטנים האלה היא זו שתהפוך כל תמונה בטלפון החכם שלכם למשהו שאי אפשר להתעלם ממנו, אז למה לחשוב פעמיים?

 

האם כל הציוד לצילום בסמארטפון יקר?

חוששים לרגע שתשלמו הרבה על תאורת רינג או על חצובה שתיקנו? הסירו דאגה מלבכם, כי היום המוצרים האלה אינם יקרים כמו בעבר. לכן, אם אתם יכולים, בעזרת השוואת מחירים מהירה, לחסוך על העניין הזה לא מעט כסף, למה שלא תעשו זאת? השוו מחירים וקנו את כל הציוד הדרוש לכם כדי לצלם בצורה הרבה יותר חדה ויפה, כי אין ספק שהתוצאות מדברות בעד עצמן. אתם תראו שלא תפסיקו לעשות שימוש בכל ציוד הצילום הזה ולכן כדאי שתזמינו אותו עוד היום.

 

אנשים בים