3 משחקי קלפים שאפשר לשחק אונליין

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

אחת לכמה דורות מתרחשת בעולם מהפכה שמשנה את האנושות ללא היכר. המפכה שהתחוללה בעת האחרונה ולמעשה ממשיכה להתרחש גם בימינו אנו היא ללא ספק המהפכה הדיגיטלית. השינוי שמהפכה זו חוללה בעולם בא לידי ביטוי בין היתר במעבר חד מעולם הפיזי לעולם הדיגיטלי.

אחד מתחומי העניין שעשה את המעבר הקיצוני ביותר לרשת הוא ענף משחקי הקלפים. במידה ואתם אוהבים לשחק בקלפים ואתם מעוניינים להבין איך נראית הגרסה העכשווית והחדשנית בתחום – בואו להכיר 3 משחקי קלפים שאפשר לשחק אונליין.

 

מה זה בכלל משחקי קלפים?

לפני שניכנס לעובי הקורה ונפרוס בפניכם 3 משחקי קלפים שניתן לשחק אונליין, וביניהם פוקר אונליין, חשוב להבין מה הם בכלל משחקי קלפים. באופן כללי, משחק קלפים הוא כמובן כזה שמעורבים בו קלפים – הגיוני.

אלו יכולים להיות קלפים רגילים או קלפים ייעודיים למשחק עצמו (לדוגמה טאקי). מעבר לכך שמספר משחקי הקלפים הוא עצום, הרי שלכל משחק מוכר יש גרסאות רבות בעלות חוקים שונים, וזאת כתלות בסביבה בה הם משוחקים ובכמות האנשים המשחקים את המשחק.

3 משחקי קלפים שאפשר לשחק אונליין

משחקי קלפים אונליין – מה ההבדל?

בין משחק קלפים אונליין ובין משחק קלפים המתרחש במרחב פיזי משותף ישנם מספר הבדלים. ראשית, המיקום בו המשחק משוחק.  הבדל מהותי נוסף הוא האפשרות הניתנת במשחק אונליין לשחק מול שחקנים ממדינות שונות ותרבויות שונות מבלי לצאת מהבית. בנוסף, במשחקי האונליין ניתן לשחק לבד, משחקים כמו סוליטר למשל, בלי צורך לרתום עוד שחקנים לטובת המשחק.

 

3 משחקי קלפים שניתן לשחק אונליין

כאמור, המהפכה הדיגיטלית שינתה את העולם ללא היכר. באופן טבעי, כמעט כל משחקי הקלפים נמצאים גם ברשת באופן זה או אחר. ריכזנו עבורכם 3 משחקי קלפים אונליין מומלצים:

 

  • פוקר אונליין

פוקר מהווה את אחד ממשחקי הקלפים הנפוצים והאהובים בעולם. למרות התדמית המפוקפקת שלו, פוקר הוא אחד מהמשחקים שדורשים את המיומנות הרבה ביותר. אינטואיציה חדה, חושים מחודדים, ריכוז, בניית אסטרטגיה, יכולת לקרוא את היריב – כל אלו הן יכולות שכל שחקן פוקר טוב מחזיק מהן. למזלכם, ניתן להגיע למשחקי פוקר בממשקים איכותיים, אשר נותנים את התחושה של הדבר האמיתי מבלי לצאת מהבית.

 

  • סוליטר

סוליטר הוא למעשה שם שמגלם בתוכו משחקים רבים בעלי מאפיינים דומים. משחקי סוליטר הם משחקי קלפים אונליין ליחידים, אשר מטרתם היא לסדר את חבילת הקלפים בסדר מסוים תוך ניצול החפיסה כולה.

 

  • טאקי

גם טאקי הוא אחד מהמשחקים האהובים ביותר בישראל – היום תוכלו לשחק בו גם אונליין. למשחק הטאקי חפיסת קלפים ייחודית כאשר מטרת המשחק היא להיפטר מכל הקלפים תחת שמירה על חוקי המשחק המוקפדים. משחק זה נוטה למשוך ילדים בשל הצבעוניות שלו והאווירה הנעימה שהוא יוצר, אך גם מבוגרים רבים נהנים ממנו בכל שלב בחיים.

לסיכום, המרחב האינטרנט מספק אפשרויות רבות למשחקי קלפים אונליין – רק תבחרו. 

3 משחקי קלפים שאפשר לשחק אונליין