3 רעיונות למארזי מתנה ליום הולדת

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

המגוון העצום של מארזי המתנה שמוצעים בחנויות השונות גורמים לא פעם לבלבול בקרב המתעניינים. עובדה זו התגלתה לנו לאחר שקיבלנו מארז ליום ההולדת שלא התאים לנו כלל. לכן, החלטנו לכתוב את התובנות שלנו ממש כאן ולהציג בפני כל דורש את הרעיונות הנבחרים למארזי מתנה לימי הולדת שיתאימו למצבים מסוימים. הישארו אתנו ותהיו בטוחים שתבחרו את המארז המדויק לכל אדם.

 

מארז פירות

בחרנו להציג בפניכם תחילה את המארז הבסיסי ביותר, זה שיתאים לכל אדם באשר הוא. נציין כי עובדה זו מהווה יתרון וחסרון בו זמנית. היתרון בא לידי ביטוי בכך שלא תצטרכו לשבור את הראש, תוכלו פשוט להזמין מארז פירות ליום הולדת של המעסיק, השכן, קרוב משפחה אהוב ועוד. החיסרון המשמעותי שצריך לשים לב אליו נוגע לבחירה הגנרית. אנשים שאוהבים אתכם ירצו לקבל מתנה אישית ולא משהו כללי שאפשר פשוט לשלוח לכל אחד, כך שחשוב שתיקחו זאת בחשבון ותבדקו את האפשרויות הבאות שיוצגו בהמשך.

קופסאות מתנה

מארז שוקולדים

מארז מסוג זה מתאים לכל מיני אנשים שחוגגים יום הולדת למשל:

  • אחים, אחיות והורים
  • חברים
  • קולגות
  • שכנים ועוד

שימו לב שגם כאן יש אותיות קטנות. שכן, צריך לשים לב שמקבל המתנה אינו שומר על דיאטה קפדנית או סובל ממחלה שאינה מאפשרת לו לאכול סוכר. חשוב לציין שנהוג לתת את המארז הזה לא רק לימי הולדת, אלא גם כחלק ממשלוח כולל של מארז מתנה ליולדת.

 

מארז אלכוהול

יש כל מיני סוגים של אלכוהול שמותגו ככאלה שמתאימים לחגיגות ימי הולדת. מדובר למשל במותג בלו נאן המוכר והאהוב שמגיע במספר גרסאות. אנחנו ממליצים להעניק לחוגג היום הולדת בלו נאן זהב או בלו נאן רוז גולד שנחשבים ליוקרתיים וטעימים במיוחד. אפשר כמובן לצרף גם אותם כחלק ממשלוח של מתנה ליולדת בן  שצפויה לגלות את הצורך באלכוהול לאחר 9 חודשים של הימנעות.

קופסאות מתנה

טיפ לבחירה נכונה של מארז מתנה

המדריך הנוכחי צפוי להסתיים בקרוב, וזה הזמן שלנו לתת לכם עוד טיפ אחרון שיביא לבחירה המושלמת של מארז לכל יום הולדת באשר הוא. אם יישמתם את כל המתנות שהוצגו עד פה ואין לכם עוד רעיונות, כדאי שפשוט תשאלו את עצמכם: מה האדם שחוגג יום הולדת הכי אוהב?. התשובה לשאלה זו תכוון אתכם לעבר המארז המתאים. שכן, אם יש אדם שאוהב טיולים, תוכלו להעניק לו מארז עם ציוד טיולים. אם מדובר בחובב בירות, תוכלו להרכיב עבורו את המארז המדויק וכן הלאה.

 

לסיום

אלה היו 3 הרעיונות למארזי מתנה ליום הולדת. בשלב זה אתם מכירים בהם מקרוב, כך שנותר לכם רק לבחור בזה המתאים ביותר לאדם שמציין את האירוע. נאחל שיהיה בהצלחה ושתדעו תמיד לתת את המארז שיתאים למקבל המתנה כמו כפפה ליד.

קופסאות מתנה