4 דברים שיגדילו את הלייקים שלך באינסטגרם

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

היום כל דבר אשר עולה לאינסטגרם יש לו מטרה אחת והיא לצבור ולקבל כמה שיותר לייקים לאינסטגרם בצורה חד משמעית. אפשר להגיד כי יש מאין תחרות סמויה בין אנשים וחברות על כמות לייקים, למי יש יותר. ככל שיש לך יותר לייקים זה אומר משהו עליך ועל התוכן שאתה מעלה, כי אם הרבה אנשים עשו לך לייק ככל הנראה שיש לך תמונות טובות ותוכן איכותי ולכן אתה צור כמות רבה כל כך של לייקים, תגובות, עוקבים וכדומה.

 

איך מגידילים את הלייקים?

זה לא כל כך פשוט כמו שזה נישמע, אם רוצים להגדיל את כמות הלייקים באינסטגרם בצורה משמעותית כלומר לא באיזה אחד או שניים אלה בכמות רצינית וגדולה הרבה יותר יש לעשות מספר דברים. בעזרת כל – 4 הדברים אשר נציג כאן במאמר תוכל להגדיל את הלייקים שלך באינסטגרם בצורה משמעותית.

 

1.    לעשות לייקים לאנשים אחרים

יש מין תרבות כזו באינסטגרם אשר אומרת שאם מישהו עשה לי לייק אני יעשה לו גם. תוכל לנצל את התרבות הזו כדי להגדיל את הלייקים שיש לך. תוכל לעבור על עמוד הבית של כמה שיותר אנשים, לעשות להם לייקים על מספר תמונות ולהמתין. לאחר זמן מה סביר מאוד להניח כי אותם אנשים אשר עשית להם לייק קודן לכן יחזירו לך ויפרגנו גם הם בלייק על איזו תמונה או שתיים.

 

2.    להעלות תוכן איכותי

אם רוצים הרבה לייקים חשוב מאוד להעלות תוכן איכותי. כלומר תמונות אשר קולעות לטעם של הגולשים. זה יכול לבוא לידי ביטוי בתמונות כם איזה משפט הומוריסטי למטה אשר בזכותו אנשים רבים עושים לך לייק לדוגמא. דוגמא נוספת לתוכן איכותי זה להלעות תכנים ותמונות אשר נוגעות וקשורות לנושאים החמים אשר עומדים על סדר היום, אם נניח יש בחירות ניתן להעלות תמונה אשר מתקשרת לנושא ובגלל שהתמונה רלוונטית לנושאים החמים ביותר ככה גם אנשים יתנו לזה לייק ואולי אפילו ישתפו את התמונה שלכם.

3.    להעלות בשעות מסוימות

אם רוצים הרבה לייקים צריך להעלות את התמונה בשעה מסוימת ביום. בשעות בהם הרבה אנשים גולשים באינסטגרם, לצורך הדוגמא להעלות תמונה בשעות הערב ולא ב – 4 בבוקר.

 

4.    לקנות לייקים

ישנן חברות רבות היום בשוק אשר מציעות שירות של קניית לייקם לאינסטגרם בצורה פשוטה, משתלמת ונוחה לכל כיס. בזכות השירות הנהדר הזה כל אחד יכול להגדיל את כמות הלייקים שלנו בצורה משמעותית ומבלי להתאמץ יותר מידי.

 

לסיכום

אם רוצים הרבה לייקים לאינסטגרם אפשר לעשות כמה דברים, אבל הדבר הטוב ביותר אשר ניתן לעשות כדי להגדיל את כמות הלייקים היא פשוט לרכוש במחיר הוגן כמה לייקים שרק נרצה.

אינסטגרם