5 גאדג'טים לסמארטפון שלא כדאי לפספס

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

בחירה נכונה של גאדג'טים יכולה לשדרג את הסמארטפון, לשפר ביצועים ולחסוך לנו זמן. במאמר הבא נציג 5 אביזרים שאתם חייבים להכיר ולשדך לנייד שלכם עוד היום

מגוון רחב של סוגי גאדג'טים יכולים להפוך את מכשיר הטלפון הנייד שלנו לחכם, מהיר, טוב ואיכותי יותר. בנוסף, קל כים להתאים בין כל סוג של אביזר מועדף לבין הדרך שבה אנחנו ממילא רגילים להשתמש בסמארטפון שלנו. אבל בשביל לעשות את זה כמו שצריך, כדאי להכיר את האביזרים המובילים בקטלוג של גאדג'ט שופ:

 

מעמד לרכב

כל אחד ואחת מאיתנו צריכים ברכב מעמד לסמארטפון. בטווח הקצר, המעמד הזה משמש אותנו על מנת לעקוב אחר הנחיות תוכנות ניווט והוא בעיקר חוסך עבורנו את הצורך להחזיק את הנייד ביד. בטווח הארוך, המשמעות היא שמדובר בהשקעה משתלמת: אם יש לנו מעמד לרכב שמסוגל להתמודד עם סוג מכשיר הטלפון, לא נקבל דוחות מהמשטרה.

 

מוט סלפי

צילומי סלפי הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. קשה לתאר את השימוש היום יומי במכשיר הטלפון החכם בלי תמונת סלפי אחת לפחות, אבל בשביל זה אנחנו צריכים גם להחזיק גאדג'טים מתאימים. כאן נכנסים לתמונה מוטות סלפי, שמגיעים בתצורה אוניברסלית ולכן מתאימים למגוון רחב של מכשירים. יתרה על כך, השימוש בסוג כזה של גאדג'טים לא דורש שום רקע מקצועי או ניסיון קודם אבל הוא משפר את התוצאות מיידית.

 

אוזניות אלחוטיות

עוד אביזר שאותו לא כדאי לפספס על מנת להפיק מהטלפון החכם את מלוא היכולות והיתרונות הוא כמובן אוזניות אלחוטיות. כאן אפשרות אחת תהיה לבחור סוג מסוים של גאדג'טים לפי סוג המכשיר והדגם, בעוד אפשרות אחרת היא ללכת על אוזניות שמתאימות לכל סוגי הדגמים ועם חיבור בלוטוס יעיל ואמין.

 

מטען נייד

גם מכשירי הטלפון המשוכללים ביותר לא תמיד מסוגלים להתמודד עם הדרישות שלנו. אם למשל אנחנו יוצאים מהבית עם הסמארטפון אבל מתכוונים להמשיך לענות למיילים, לצפות בסרטונים או לצלם תמונות, כדאי שיהיה לידנו גם מטען נייד. במקרים אחרים, מטען נייד ישמש אותנו רבות בטיולים בארץ ובחו"ל. בזכות מטען נייד לא יהיה סיכוי שניתקע בלי סוללה, מה גם אפשר להשיג אותו כמתנה לחברים, קרובים ובני משפחה.

 

רצועת ספורט אוניברסלית

יוצאים מהבית עם הסמארטפון ומתכננים אימון ספורטיבי? רוצים להמשיך להאזין לפודקאסט או למוזיקה המועדפים עליכם גם כאשר אתם בחדר הכושר? אין סיבה שזה יבוא על חשבון הנוחות או הביצועים. בשביל לפתור את הבעיה, אפשר להשיג רצועת ספורט אוניברסלית שנוחה מאוד לשימוש ומיוצרת מחומרי גלם איכותיים במיוחד.

כמו כן, שווה להכיר את הדגם שבו הרצועה מסתובבת 180 מעלות כדי לספק לכם גישה נוחה למסך בכל תנוחה. אחרי שעונדים את הרצועה, כבר אי אפשר אחרת.

גאדג'טים לסמארטפונים