5 הגאדג'טים המובילים בעולם לתינוקות לשנת 2021 – בלוג תינוקות yeah-baby

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

כל הורה רוצה שלתינוק שלו יהיה טוב, לכן כל הורה עושה מאמצים אדירים לקנות לתינוק שלו את כל מה שהוא צריך.

העניין עם גידול תינוקות שיש אלף ואחד דברים שאנו צריכים ולפעמים מרוב עצים לא רואים את היער.

כך יוצא כי אנשים רבים קונים דברים שאין בהם צורך ומבזבזים את כספם לשווא וזה חבל מאוד.

לכן עולה השאלה מה חובה שיהיה בכל בית עם תינוק? ואיך נבטיח כי נקנה רק דברים שאנו צריכים והכרחיים לגידול התינוק שלנו או התינוקת? אם כן ישבנו על המדוכה וחשבנו רבות ולבסוף מצאנו חמישה גאדג'טים מובילים בעולם שכל הורה צריך.

כמובן שיש עוד הרבה דברים שצריך בשביל לגדל תינוקות אך חמשת הדברים שכאן הם חובה ולא כדאי לוותר עליהם אם אתם רוצים שלתינוק שלכם יהיה טוב.

 

  • מכשיר להקלה על גזים

כל הורה צעיר מכיר את זה שהתינוק או התינוקת לא ישנים בלילה. מה שרבים לא מודעים לכך הוא שפעמים רבות התינוק או התינוקת סובלים מגזים ובגלל זה הם לא ישנים. עליכם לדעת כי כיום יש מכשיר מיוחד אשר נועד לטיפול בגזים והוא יכול מאוד להקל על החיים שלכם ולכן כדאי לשקול ולקנות אותו וכך להחזיר לעצמם את השינה בלילה.

 

  • מדחום אלחוטי

אין דבר יותר לא נעים לתינוק מאשר מדחום רגיל אשר בודקים אתו את החום. לכן ההמצאה של מדחום אלחוטי היא מדהימה והיא מאפשרת לנו למדוד את החום של התינוק ללא בעיות. יש משמעות לשאלה איזה מדחום אתם קונים בשביל להבטיח שהוא יהיה מדויק ועל כך לא כדאי להתפשר.

 

  • קוצץ ציפורניים מיוחד

הציפורניים של תינוקות גדלים מהר מאוד והעניין הוא שמבלי להתכוון התינוקות יכולים לפצוע את ההורים או אך הילדים האחרים בבית או לפצוע תינוקות בפעוטון. אז מה עושים? אם כן כיום יש מכשיר מיוחד לקיצוץ ציפורניים של תינוקות. זה מכשיר מעולה המקל מאוד על חיינו וכדאי לרכוש אותו באופן מיידי.

 

  • מערכת לניטור שינה של התינוק

היכנסו לאתר yeah-baby בלוג תינוקות ולמדו מה עוד אפשר לקנות לתינוקות. על רקע זה אנו חייבים לציין כי מערכת לניטור שינה היא חשובה ביותר מכיוון שהיא מתריעה לנו האם התינוק ישן טוב או שמא יש בעיה עם השינה שלו ולכן מערכת כזאת היא חובה בכל בית שיש בו תינוק או תינוקת.

 

  • משאבת חלב מיוחדת וקלה לנשיאה

הנקה זה לא דבר של מה בכך ולכן משאבת חלב אשר מקלה על חיי האם ומאפשרת לה לשאוב בקלות היא בעלת ערך אדיר לאם. כיום משאבה כזאת יכולה לאפשר לכם לשאוב בכל מקום וכך להבטיח כי לא יחסר חלב להנקה וזה שווה המון לכל מניקה.

 

פעוט