5 כללים לבחירת מתנה לצוות באמצעות הטלפון הנייד – לכבוד ראש השנה

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

תקופת החגים מזמנת לנו קשיים מיוחדים: עלינו לבחור היכן לערוך את סעודת החג, מה להגיש בה, היכן לצאת לחופשה, או לבקש כפרה מאלוהים. אך אין ספק שהמשימה הקשה מכולן היא לבחור את המתנה המושלמת והמתאימה ביותר עבור הקולגות שלנו. הנה 5 כללים שיעזרו לכם להתגבר עליה בקלות.

 

  1. מי הנמען?

ברשת יש אינסוף אפשרויות, מה שבהחלט עשוי לבלבל. לכן כצעד ראשון עלינו לשאול את עצמנו – מיהו האדם שאני רוצה להפתיע? מה האופי שלו? מה הוא אוהב? זה יסייע לכם למקד את החיפוש, לצמצמם אפשרויות, וכך תוכלו להתחיל בתהליך בחירת מתנות לראש השנה לצוות ברגל ימין.

 

  2. איתור החנות המתאימה ביותר ברשת

כעת זה הזמן לקחת את הטלפון הנייד לידיים ולמצוא במנוע החיפוש את בעל העסק או החנות המתאימים ביותר למתנה שלנו. גוגל הוא אמצעי סיוע מצוין בכך – בכל שאילתה שתזינו לו הוא יציע לכם השוואות בין בתי עסק מתחרים, כולל דירוגים שלהם על ידי לקוחות קודמים ומחירי מוצרים. ניתן לחפש גם ברשתות החברתיות, בפרט בפינטרסט שמצטיינת במשימה כזו.

 

  3. ואם אני לא מכיר/ה מספיק טוב את הקולגה שלי?

כולנו יודעים שהעובדים אינם ברמת קרבה אחת – לכל אחד ואחת בחיי יום העבודה יש הקרובים לו יותר ופחות. אם המדובר הוא במתנה לקולגה שאנו פחות מכירים, עדיף לא להסתכן במתנה ספציפית, שאולי לא תתאים, ולבחור בכיוון כללי יותר. האפשרויות הנפוצות ביותר הן מארז סבונים או זר פרחים, אך תמיד אפשר להוסיף שובר קניות לחנות שהיא בחירה בטוחה.

 

  4. הקדישו זמן לברכה

בכל מידת קרבה שהיא, ברכה כתובה לצד המתנה תחזק משמעותית את האמון והחיבה ביניכם. דמיינו את עצמכם מקבלים מתנה ללא כרטיס ברכה, לעומת מתנה שמצורפת לה כרטיס קטן וחמוד. משמעותי, נכון? לכן, השקיעו בברכה מיוחדת. ככל שמידת הקרבה גבוהה יותר היא יכולה להיות אישית יותר, אך גם איחולים כללים לאדם רחוק יותר הם משמעותיים. אם אתה גבר וכתב היד שלך לא מוצלח במיוחד, אל תתבייש לבקש סיוע מהמין השני.

 

  5. ובמידה ואני הבוס בעבודה?

אם אתה המנהל אתה יכול לבחור במתנה אחידה לכלל העובדים. לפני הכל תחשוב על תקציב לכל עובד, ולפי התקציב הכולל החל בחיפושים בטלפון הנייד. קח בחשבון שרוב החנויות נותנות מחיר מיוחד על רכישה בכמויות מיוחדות, כך שאם התקציב שלך הוא 100 ₪ לעובד, בפועל אפשר למצוא מתנות ב-120 עד 150 ₪ לעובד.

 

סיכום

אם תעקבו אחרי חמשת הכללים שלנו תיווכחו לראות שבחירת מתנה היא אינה משימה קשה כל כך. עליכם רק למקד את החיפוש לפי אופי הבנאדם, להשוות מחירים ובעלי עסקים באמצעות הרשת בטלפון הנייד, ולבחור. וכל המהדר בכרטיס ברכה, הרי זה משובח.

מארז וכוסות יין