5 תיקונים שניתן לעשות במעבדת סלולאר

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

הטלפון הסלולרי הביא איתו המון יתרונות, ולמעשה משמש את כולנו ביומיום בצורה שוטפת. אך, הדבר הוביל לזה שנהיה תלויים בו ולא נוכל בלעדיו. ולכן, ברגע שהטלפון מתקלקל צריך לדעת אם ניתן לתקן או צריך לקנות סלולרי חדש. אנחנו פה כדי להסביר לכם אילו תיקונים ניתן לעשות במעבדת סלולאר שהתמחותה היא תיקון הפלאפון ברגעים בהם הוא מתקלקל.

 

תיקון המסך

כשמסך הטלפון הסלולארי נשבר אין ברירה וחייבים להחליף אותי לגמרי. מעבדה שמתמחה תדע לעשות זאת. המעבדה תספק לכם את המסך שמתאים בצורה מדוייקת לטלפון שלכם, זאת משום שמסך של טלפון אחד לא יכול להיות תחליף טוב לטלפון אחר ויש לדייק עם סוג המסך שמוחלף. סלולארי לי מספקת את המסכים המיועדים לטלפונים ויודעת להחליף את המסך במקצועיות.

 

תיקון הסוללה

לעיתים, הסוללה נהרסת לחלוטין, כך שהיא נגמרת תוך שעות מועטות ולעיתים אפילו לאחר שעה. ברגעים אלו אין להמתין ולחיות עם המטען מחובר לטלפון 24 שעות ביממה. יש ללכת למעבדה ולהחליף את הסוללה. גם בסוללה בדיוק כמו במסך, יש להתאים את הסוללה לסוג הטלפון. מעבדת הסלולאר של סלולארי לי מבצעת תיקון זה בצורה מהירה כך שתוכלו להשתמש בטלפון שוב.

 

חילוץ נתונים

לעיתים, כשהטלפון נהרס כליל, ולא הספקתם לגבות את כל מה שנמצא בו, חשוב לפנות למעבדת תיקונים. תפקיד המעבדה היא להוציא את כל המידע שנמצא בטלפון. מעבדת טלפונים סלולריים תוכל להוציא משם את התמונות, השיחות בהודעות, את אנשי הקשר, וכל דבר אחר ששמרתם על הטלפון.

כמובן שלא תמיד הדבר אפשרי וזה תלוי במצב הטלפון, ולכן חשוב תמיד לבדוק ולברר לפני החלטה. כדאי ללכת למעבדה מקצועית ואמינה כדי שתדעו שפניתם לאדם המקצועי ביותר בתחום.

 

עדשת המצלמה

הרבה אנשים מאד אוהבים להשתמש בטלפון כדי לצלם, ולכן בשבילם טלפון בלי מצלמה הוא לא טלפון מתפקד. לכן, לפני שאתם בוחרים להחליף את הטלפון לגמרי בגלל שנשברה עדשת המצלמה, חשוב לראות אם ניתן להחליף אותה בעדשת מצלמה עובדת.

החלפת העדשה יכולה להיות במקרים בהם העדשה נשרטה או נשברה לגמרי. גם פה יש להחליף את עדשת המצלמה בצורה שתואמת את סוג הטלפון כך שהמצלמה תמשיך לעבוד בצורה מיטבית אחר ההחלפה.

 

שקע טעינה

לעיתים, שקע הטעינה לא מצליח להתחבר למטען. בתחילה זה מתחבר רק בזוויות מסוימות, בהמשך רק למטען מסוים, ולבסוף מפסיק לעבוד ולא מתפקד לא משנה כמה מנסים להחליף זוויות ומטענים. במקרה כזה אל תמהרו להחליף את הטלפון. התחילו בהחלפת השקע של המטען במעבדה שמתמחה בנושא, שתדע לפתור את הבעיה.

לסיכום, גם אם אתם לא חושבים שניתן לפתור את הבעיה בטלפון שלכם, נסו ללכת למעבדת סלולר שמתמחה בנושא, וייתכן שתופתעו לגלות שהבעיה פתירה ללא צורך בקניית מכשיר חדש.

תיקון טלפון