איך מפעילים Esim?

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

לתכן טיול לחו״ל הוא דבר מרגש. לא משנה לאיזה מדינה אתם טסים, אתה הולכים להנות במקסימום. קצת להנות מאוויר חדש, לראות תרבות שונה, לראות נופים חדשים, לטעום אוכל חדש ועוד. לא משנה אם אתם טסים לחו״ל לחופשה או לעבודה – אתם צריכים להנות מהרגע! תוכלו לקנות Esim וככה להתנייד ממקום למקום בקלות. אנחנו נפרט על זה יותר לעומק!

 

מה זה Esim?

esim לחול הוא סים אלקטרוני אשר מאפשר לכם להתקשר ולגלוש באינטרנט במדינות זרות. הטכנולוגיה הזו פותחה בשנת 2016 והיא לגמרי גרמה למהפך בתחום. כבר לא צריך ללכת לחברת טלפונים כדי לקנות סים. ניתן לקנות Esim כשאתם עדייו בארץ ולהפעיל אותו עם הגעתכם ליעד.

אסים

 

חברת iesim

חברת iesim היא חברה אשר מספקת שירותי תקשורת אינטרנטית בארץ ומסביב לעולם. היא מציעה Esim במעל 190 מדינות שונות ובמחירים משתלמים מאוד. חברה זו היא חברה מקצועית עם שירות לקוחות מדהים. הרכישה וההצטרפות לחבילת גלישה מתבצעת בצורה מסודרת וברורה כך שיהיה לכם קל להשתמש ב-Esim החדש שלכם. אנחנו כאן כדי להסביר לכם איך להפעיל את הEsim שלכם – זאת ללא יותר מדי סיבוכים.

 

שלבי הפעלה

כדי להפעיל את ה-Esim של חברת iesim, תצטרכו לעבור על כמה דברים.

  1. להיכנס להגדרות הטלפון ולבדוק כי המכשיר שלכם תומך בטכנולוגיית Esim.
  2. לבחור את החבילה שמתאימה לכם. רכשתם את החבילה? תחכו קצת. אתם הולכים לקבל קוד QR לאימייל.
  3. תיכנסו שוב להגדרות ותחפשו את מנהל הסים. לאחר מכן, תלחצו על ״הוספת Esim״.
  4. תסרקו בעזרת המצלמה שלכם את הקוד QR שקיבלתם ואז, תלחצו על ״הפעלת ה-Esim"

 

שלבי הפעלה

 

טעינה מחדש

חשוב לדעת כי תוכלו להטעין מחדש את ה-Esim שלכם. כל מה שתצטרכו לעשות הוא להיכנס לאתר האינטרנט של iesim ולהיכנס לאזור של טעינה מחדש. תצטרכו להזין את מספר ה-eSIM שנמצא באזור האישי או באימייל שקיבלתם. מספר זה נמצא מתחת לקוד QR.

 

בדיקת יתרה

לא רק שתוכלו להטעין מחדש, גם תוכלו לבדוק כמה חבילה נשאר לכם. לשם כך, היכנסו לאתר האינטרנט של החברה לאזור של בדיקת יתרה. גם פה תצטרכו להזין את מספר ה-eSIM שנמצא באזור האישי או באימייל שקיבלתם.

 

לסיכום

אם אתם מתכננים לטוס לחו״ל אתם חייבים להכיר את טכנולוגיית ה-Esim. טכנולוגיה זו מאפשרת לכם לגלוש באינטרנט מחוץ לארץ מרגע הנחיתה. זוהי סים אלקטרונית אשר תוכלו לרכוש לפני הגעתכם ליעד. חברת iesim מציעה מגוון חבילות כך שתוכלו למצוא בדיוק את מה שמתאים לכם. כל מה שתצטרכו לעשות כאשר תגיעו ליעד הוא להפעיל את ה-Esim שלכם.

כך לא תצטרכו לבזבז זמן בחיפוש חנות טלפונים ותוכלו כבר לגלוש באינטרנט מהרגע הראשון. תוכלו לבדוק את יתרת החבילה שלכם ובמקרה הצורך תוכלו אפילו להטעין אותה מחדש. הדבר היחיד שתצטרכו לעשות הוא להיכנס לאתר האינטרנט של חברת iesim. אתם תמצאו שם את כל מה שאתם צריכים!

בדיקת איזון