איך תנהלו את הוצאות הדלק שלכם ביעילות

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

השיר "תחת שמי ים התיכון" של שלמה ארצי שואל, לא פעם, את השאלה – "כמה זה עולה לנו?". אמנם השורה בשיר מתייחסת לא רק לפן הכלכלי, אבל אם נחשוב על זה רגע לעומק – כדאי שהיא תלווה אותנו בחיי היום יום שלנו, על מנת שנוכל לבצע בקרה טובה על ההוצאות ועל ההכנסות שלנו.

הכסף שלנו הולך לכל מיני כיוונים – לקניות של אוכל, לקניות של ציוד רפואי, לקניות של בגדים ולקניות של רהיטים, ומי שמחזיק ברכב אמור לדעת גם כמה הוצאות מוקדשות לתדלוקים. אבל האם כולם באמת יודעים כמה מההוצאות שלהם קשורות בדלק? משום שהתשובה לשאלה הזו היא "בהחלט לא", החלטנו לרכז לכם כמה טיפים לאיך תנהלו את הוצאות הדלק שלכם ביעילות.

 

לנהל את הוצאות הדלק שלכם ביעילות זו לא תורה מסיני

אנחנו מניחים שאחוז גבוה מכם ממש לא נמצאים עם היד על הדופק בכל מה שנוגע להוצאות הדלק שלהם. כן, אם תחשבו על זה לרגע, תגלו שאחרי שאתם מתדלקים אתם מיד משלמים וממשיכים בנסיעה, לפעמים אפילו בלי לקחת את החשבונית, אך גם אם כבר זכרתם לקחת אותה – היא תמיד תלך, איכשהו, לאיבוד. באופן הזה, כמובן שלא ניתן לבצע שום בקרה וניהול על הוצאות הדלק שלכם, לא ביעילות ולא בכלל.

על מנת להצליח ולנהל את הוצאות הדלק שלכם ביעילות, תוכלו לבחור בפתרון המושלם ביותר שקיים היום בעולם הדלק, והוא דלקן אוניברסלי.

 

דלקן אוניברסלי – ככה מנהלים היום את הוצאות הדלק ביעילות

התקנת דלקן אוניברסלי ברכב שלכם יכולה לעשות את ההבדל בין איך שאתם מתנהלים עכשיו בפן הכלכלי, לבין איך שתתנהלו איתו בהמשך. דלקן אוניברסלי לא דורש מכם לשלם עבור כל תדלוק באופן נפרד, להיפך – הוא מאפשר לכם לתדלק כאוות נפשכם, ובסוף כל חודש לקבל דו"ח מפורט של נתוני התדלוק שלכם.

הנתונים יכולים לשקף לכם את התמונה בצורה מושלמת, ולענות על שאלות כמו "איפה תדלקתי?", "מתי תדלקתי?", "כמה תדלקתי?", "באיזה סכום תדלקתי?" ועוד. בהתאם לתשובות שיתקבלו מכל השאלות האלו, תוכלו להתחיל לחשוב על צעדי התדלוק הבאים שלכם.

 

איך זה יכול לחסוך לכם כסף? פשוט מאוד – קבלת החלטות נבונה

בהתאם לנתונים שיתקבלו מהדו"ח החודשי של דלקן אוניברסלי, תוכלו להתחיל להבין מדוע אתם משלמים סכומי כסף גבוהים כל כך עבור כל תדלוק. האם ידעתם שלכל תחנת דלק יש את התעריף שלה? האם ידעתם שלשעות התדלוק יש משמעות גדולה במחיר שתשלמו? האם ידעתם שתדלוק עצמאי הוא זול יותר מאשר תדלוק במסלול מלא?

אם אנחנו מחדשים לכם, כנסו לאתר של חברת אימג'ינריום ותוכלו להתחיל להנות עוד היום מדלקן אוניברסלי, שירכז לכם את כל הנתונים במקום אחד. מרגע ההתקנה, אתם עולים על המסלול המהיר בדרך לחיסכון. שיהיה המון בהצלחה!

משאבת דלק בתוך מכונית