אני סובל מנזקי גוף – מה עליי לעשות?

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

עברתם תאונה ונותרתם עם נזקי גוף? אל תתמודדו לבדכם. משרד עורכות הדין חדיד הלד הינו המשרד המוביל בתביעות נזקי גוף אל מול חברות הביטוח השונות עם אסטרטגיה מתוכננת היטב, תיק רפואי מקיף וממצה, ייצוג בועדות הרפואיות השונות ושמירה על זכויותיכם כנפגעים עד להשגת התוצאות הטובות ביותר עבורכם אשר יאפשרו גם לכם להחלים ולהתאושש מן הפגיעה שספגתם ללא דאגות כלכליות.

 

תאונה? אל תתמודדו לבד!

משרד עורכות הדין חדיד הלד מוביל בתחום נזקי הגוף ותביעות מול חברות הביטוח השונות. במידה ונפצעתם בתאונה בבית, בעבודה, בדרכים או בכל דרך אחרת, פנו אלינו עוד היום להתייעצות עם עורך דין נזקי גוף   בקיא ומיומן כדי שגם אתם תוכלו להתחיל את תהליך ההתאוששות וההחלמה ללא דאגות כלכליות. הפנייה אל חברות הביטוח עשויה להיות מעט מאתגרת, ובזמן שאתם נלחמים לחזור לשגרה ולהבריא מפציעתכם, משרד עורכות הדין חדיד הלד ינהל את המאבק עבור מימוש הזכויות שלכם והשגת פיצוי כספי שישקף את היקף הנזק שנגרם לכם.

 

אני סובל מנזקי גוף – מה עליי לעשות?

נזקי גוף לאחר תאונה אינם עניין של מה בכך. הנזק הפיזי שנגרם לכם עלול לפגוע בתפקוד היומיומי שלכם, לפגוע בכושר העבודה והיכולת שלכם לפרנס את עצמכם ואת משפחתכם, ולצמצם באופן ניכר את עצמאותכם ואת יכולת התנועה שלכם. חשוב מאד לזכור כי בצד נזקי הגוף עלולים להתפתח גם נזקים נפשיים כגון ירידה חמורה בערך העצמי בעקבות צלקות נראות לעין ושינוי במראה החיצוני עקב התאונה, דיכאון, חרדה, פוסט טראומה ועוד. כיום ניתן להגדיר גם פגיעות נפשיות כנזק, ולקבל פיצוי כספי שיכסה את הוצאותיכם הרפואיות בניסיון להתמודד איתן בנוסף לפציעות הגופניות.

 

למה חשוב להתייעץ עם עורך דין נזקי גוף לפני שמגישים תביעה?

חברות הביטוח נוקטות בשיטות שונות כדי לדחות תביעות נזקי גוף על הסף. הסיבות הנפוצות ביותר לדחיית התביעה הינן הבעת אי אמון במבוטח והאשמתו בכך שהוא מנסה לרמות את חברת הביטוח על ידי פיברוק או הגזמה בחומרת מצבו, אי עמידה בקריטריונים של פוליסת הביטוח או ניסיונות לשכנע את המבוטח לקבל סכום נמוך משמעותית ממה שמגיע לו. על מנת שזה לא יקרה גם לכם, חשוב להתייעץ עם עורך דין נזקי גוף שידריך וילווה אתכם לאורך כל התהליך, לרבות סיוע בבניית תיק רפואי מקיף וממצה, ייצוג בועדות רפואיות ( גם חברות ביטוח מעמידות מבוטחים לועדה רפואית כשהן סבורות שיש צורך בכך ) ושמירה על הזכויות שלכם ומאבק למיצוי זכויות עד לתוצאות הטובות ביותר עבורכם.

 

מה גובה הפיצוי עבור נזקי גוף?

כל מקרה של נזק לגוף עומד בפני עצמו ואין שני מקרים זהים לחלוטין. אפילו במקרים דומים עשויים להיות הבדלים משמעותיים בפיצוי וזאת בשל היקף הנזק והשפעתו על חייו של הנפגע. לדוגמא, ספורטאי אשר נפגע בגיד אכילס עקב תאונה עלול לאבד את מקור פרנסתו, בעוד שמהנדס מחשבים יוכל להמשיך לעבוד ללא הגבלה. בנוסף יש לקחת בחשבון את שכרו הממוצע של הנפגע, את השפעת הפגיעה על תפקודו היומיומי ועל יכולתו לנהל חיים עצמאיים, הכאב והסבל שנגרם לו וכן הלאה. מסיבה זו חשוב כל כך להתייעץ עם עורך דין נזקי גוף בקיא ומיומן על מנת לתכנן אסטרטגיה נכונה, תיק מסמכים רפואיים שבנוי באופן מקצועי ותקין ושיקוף מדוייק של היקף הנזק הגופני והנפשי שנגרם למבוטח עקב הפציעה בתאונה. בדרך זו תוכלו לקבל פיצוי שיכסה כל הוצאה רפואית שנגרמה לכם עקב הפציעה עד לשיקומכם המלא.

עורך דין נזקי גוף