האם אפשר לאחסן אתר של חברת פרסום בענן?

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

חברות פרסום מחזיקות הרבה מאוד מידע באתרים שלהן. המידע הזה נחוץ לצורך התפקוד של האתר, אולם הוא עלול לגרום לבעיות שונות. אחד הפתרונות האפשריים לבעיה הזו הוא אחסון של המידע שאמור להיות באתר, בענן חיצוני. עם זאת, יש חברות פרסום שלא בטוחות שהפתרון הזה באמת יוכל לעזור לבעיה שלהן, ואנחנו כאן כדי לתת לכם תשובה לשאלה הזו.

 

אתרים של חברות פרסום

באתרים של חברות פרסום יש הרבה מאוד חומר. הדבר הזה נובע מכך שדרך העבודה של החברות הללו כוללת איסוף רב של מידע, אולם בפועל ההשלכה המעשית של זה היא אתר עמוס מאוד, שלא תמיד יוכל לעבוד בצורה מהירה. איזיקלאוד חברת אחסון מאפשרת לכם בתור חברת אחסון לאחסן את כל המידע שיש באתר שלכם בתוך ענן חיצוני.

האופציה של אחסון מידע בענן חיצוני לאתר קיימת כמובן ביחס לכל אתר אינטרנט, אולם עבור חברות פרסום יש לו יתרונות רבים. אם עד היום לא הייתם בטוחים לגבי האפשרות הזו, הנה כמה יתרונות שאתם בתור מי שמחזיקים באתר חברת פרסום תרוויחו אם תאחסנו את המידע של האתר שלכם בענן חיצוני.

חברת פרסום

אפשרות לקדם את התכנים שלכם

בתור חברת פרסום, הדבר החשוב ביותר הוא לקדם את התכנים שלכם. מסיבות שתבינו בהמשך, האלגוריתם של גוגל שקובע את הדירוג של האתרים יעלה את הדירוג שלכם אם המידע של האתר יהיה מאוחסן בענן חיצוני. משרד שיווק ופרסום יוכל לתת לכם כלים נהדרים לקדם את האתר שלכם אם תעשו שימוש בכלי שנקרא אחסון אתרים.

 

מהירות גלישה

מחקרים רבים מצביעים על קשר ישיר בין מהירות הגלישה באתר מסוים לבין הזמן שהגולשים מבלים באתר. כדי לשמור על מהירות גלישה באתר הפרסום שלכם, במיוחד אם יש בו הרבה מידע אם חייבים לאחסן את המידע שיש בו באתר חיצוני. זה ימנע מצב שבו עומס המידע מכביד על האתר ולא מאפשר לכם לספק לגולשים מהירות גלישה סבירה. גם האלגוריתם של גוגל נותן למהירות חשיבות.

חברת פרסום

שמירת מידע במרחב בטוח

אחת האתגרים הכי גדולים בעולם האתרים הוא איך לוודא שאף אחד לא יפרוץ אל האתר שלנו וייקח ממנו מידע רגיש. המידע הזה יכול להיות פרטיים עסקיים, מידע אישי של לקוחות או כל דבר שלא היינו רוצים שידלוף. אם תאחסנו את המידע של האתר שלכם בענן, לא תהיה אפשרות לפרוץ לאתר שלכם ולקחת ממנו מידע. הענן עצמו הוא מקום בטוח וקשה מאוד לפרוץ אליו ולקחת מידע.

 

לסיכום

בתור מי שמחזיקים באתר פרסום, אחסון של המידע בענן חיצוני יכול לעשות לכם רק טוב. מהירות הגלישה באתר שלכם תהיה גבוהה יותר, והאפשרות לפרוץ לאתר שלכם ולקחת ממנו מידע פשוט לא תהיה קיימת. כל מה שנשאר לכם זה רק למצוא חברת אחסון.

חברת פרסום