להזמין ביטוח לחו"ל ישר מהמחשב

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

נסיעה לחו"ל מהווה בדרך כלל מאורע משמח. זאת, כיוון שהישראלי הממוצע מקשר תמיד נסיעות לחו"ל עם הנאה ואושר. עם זאת, עצם הנסיעה וההתנתקות מהווי החיים בישראל מצד אחד ומהשירותים הטובים והמהימנים שמספקים הגופים השונים בישראל החל מקופות החולים, עבור דרך המוסדות הבנקאיים והפיננסיים השונים וכלה בחברות הביטוח, חושפת את הנוסע לחו"ל, בין אם נסע לבדו ועל אחת כמה וכמה אם הוא מלווה בידי בני המשפחה, חלקם או כולם, לסיכונים רבים. הטיפול בסיכונים הללו אם הם בכלל מתעוררים בתך גבולות ישראל הוא פשוט יחסית. אבל כשאחד מהם מתרחש בחו"ל הסיפור הוא קצת אחר. עם הסיכונים הללו ניתן למנות סיכונים רפואיים שונים – מחלה שעלולה לתקף את הנוסע בעודו רחוק ובמדינה זרה, בעיה רפואית חמורה שעלולה להתעורר או תאונה שהנוסע עלול, חלילה, להיות מעורב בה. בנוסף לבעיות הרפואיות הפוטנציאליות, גם גניבה של הכבודה, חלקה או כולה, עלולה לפגום בנסיעה ולגרום לכך שהנוסע פשוט יחזור ארצה בלא שמיצה ולו חלק מהחוויות שהיה אמור לחוות. ביטוח נסיעות לחו"ל הוא, בדרך כלל, הפתרון הנכון. מהו ביטוח נסיעות לחו"ל? מה בין פספורטכארד לבין שאר סוגי הביטוח הקיימים בתחום הזה? איך מצטרפים פספורטכארד?

 

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל הינו פוליסת ביטוח שנועדה לבטח את הנוסע לחו"ל כנגד מצבים של בעיה רפואית או אבדן או גניבה של מטען או כבודה. בשוק ביטוחי הנסיעות יש מגוון רחב של פוליסות, חלקן מקיפות יותר וחלקן פחות. ככל שהנסיעה ארוכה יותר וככל שהיא כרוכה גם בסיכונים גבוהים יותר, כך מתגבר הצורם ברכישת פוליסת ביטוח לחו"ל שיתאים למצב. כך למשל יש הבדל עצום בין ביטוח נסיעות לחו"ל עבור יחיד או משפחה היוצאת לסופ"ש במלון הכל כלול בקרבת ישראל, לבין ביטוח עבור אדם יחיד או קבוצת אנשים היוצאת לטיול בדרום אמריקה, ולאו דווקא במקומות מיושבים בצפיפות. ככל שרמת הסיכון בנסיעה היא גדולה יותר, כך הפוליסה צריכה להיות מתאימה ומקיפה יותר.

 

פספורטכארד וכל השאר

ואולם גם בתחום הצר של ביטוח נסיעות לחו"ל, יש כמה שחקנים וותיקים ושחקן אחד חדש. לשחקן החדש הזה קוראים פספורטכארד ושיטת הפעולה הייחודית שלו הופכת אותו לאטרקטיבי במיוחד. את פרטי המבוטחים ויעד הטיסה ממלאים באמצעות האינטרנט ואת הכרטיס אוספים במקום המוסכם בקרבת הבית. כרטיס הפספורטכארד הוא כרטיס אשראי לכל דבר ועניין, אשר ניתן להפעיל אותו במקרה הצורך באמצעות יצירת קשר עם המוקד. באמצעות הכרטיס ניתן למשוך כסף לקניית ביגוד חלופי לזה שנגנב אות לשלם עבור טיפולים רפואיים במקרה הצורך. פספורטכארד מלווה את הלקוחות באפן צמוד ונותנת מענה למגוון רחב של בעיות. מעוניינים לשמוע עוד? צרו קשר כעת ועשו צעד חשוב לרכישת פוליסת ביטוח איכותית, מקיפה וכזאת שתוכל לתת מענה במקרה הצורך.

 

מטיילים