האם ניתן להגיש תביעת רשלנות רפואית דרך הטלפון הנייד

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

פעמים רבות אנו פונים לטיפול רפואי כדי לקבל מענה לבעיות רפואיות או בשל חשד שעולה בנו שצריך לטפל בבעיות רפואיות שיש לנו. לעיתים הטיפולים והאבחונים מצליחים אך לעיתים עלול לקרות מצב של רשלנות רפואית, מצב לא רצוי ואף מבאס בשל הסבל הרב שהוא עלול לגרום.

במקרה בו אתם חוששים כי נעשתה נגדכם רשלנות רפואית מצד גורם רפואי, בין אם בכוונה או לא בכוונה, ניתן ואף כדאי להגיש תביעת רשלנות רפואית כדי לוודא שאתם מקבלים את מלוא הפיצויים שמגיעים לכם. במאמר זה יפורט כל מה שאתם צריכים לדעת לגבי הגשת תביעת רשלנות רפואית והאם ניתן לעשות זאת דרך הטלפון הנייד.

 

רשלנות רפואית: מה זה אומר?

טיפול רפואי הוא דבר שכל אזרח במדינה זכאי לו, וכאשר אנו פונים לטיפול רפואי אנו מצפים שיעשו זאת על הצד הטוב ביותר. לעיתים הטיפול הרפואי לא רק שלא תורם אלא מזיק לנו ואז נוצר מצב של רשלנות רפואית. בין אם מדובר בבעיה באבחון, בחוות הדעת, או בטיפול עצמו, מקרי רשלנות רפואית הולכים ומתרבים וחשוב לדעת שביכולתכם להגיש תביעה בשל רשלנות רפואית שנגרמה לכם.

 

כיצד מגישים תביעת רשלנות רפואית

אם החלטתם להגיש תביעת רשלנות רפואית מומלץ שתפנו לגורם מקצועי מוסמך שילווה אתכם לאורך הליך התביעה, כגון משרד עורכי דין שמואל קשיוב. לאחר הפנייה אליהם תיקבע עבורכם פגישת ייעוץ ראשונית על מנת לקבל פרטים ולהעריך את הסיכוי של התביעה ועד כמה היא מוצדקת. לאחר מכן יחל הליך איסוף החומר הרפואי יחד עם סיוע של מומחים רפואיים. לבסוף, אותם מומחים רפואיים מגישים את חוות הדעת שלהם ומוגשת התביעה ומנוהלת על ידי עורכי הדין עד שיתקבל הפיצוי המירבי שמגיע לכם.

 

האם ניתן להגיש תביעת רשלנות רפואית דרך הטלפון הנייד

הדבר הנכון ביותר לעשות כאשר אתם רוצים להגיש תביעה הוא לפנות קודם כל לעורך דין מוסמך. לאחר הפנייה אליו דרך אמצעי תקשורת מקובל כגון טלפון או מייל ימשיך להתנהל הליך התביעה. תהיו בקשר שוטף ותדרשו להביא את המסמכים שמעידים על הרשלנות הרפואית עצמה. לא כל התהליך מתבצע דרך הטלפון הנייד אך חלקים רבים ממנו מתבצעים כך למען הנוחות והיעילות של ההליך.

 

לסיכום

הליך תביעה של רשלנות רפואית עלול להיות מסובך ומתיש אם לא מסתייעים בעורך דין רשלנות רפואית מומלץ. לכן חשוב שתפנו לעורך דין מקצועי בעל וותק וניסיון שיכווין אתכם לאורך ההליך. לאחר בחינה ראשונית של המקרה תאספו מסמכים רפואיים המעידים על הרשלנות הרפואית, מסמכים אלו יעברו למומחה רפואי מטעם משרד עורכי הדין והוא ייתן את הערכתו. לאחר מכן תנוהל התביעה מול הרשויות בליווי צמוד של עורך הדין שלכם עד לסיום ההליך באופן מוצלח.

תביעת רשלנות רפואית