כמה עולים לימודי נדל"ן?

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

נראה כי אחד השווקים שתמיד יש לו ביקוש רב בישראל הוא שוק הנדל"ן. ללא ספק אחד מהמאפיינים של החלום הישראלי הוא רכישה של דירה ועל כן תמיד יש ביקוש לרכישת דירות גם אם לא תמיד יש היצע. עם הביקוש לרכישת דירות מגיע גם הביקוש לסוכני נדל"ן  שיכולים לכוון את הלקוחות לנכס המתאים להם ביותר. הלימודים בתחום זה אינם זולים ומורכבים ממספר קורסים. רוצים לדעת כמה עולים לימודי נדל"ן? המאמר הזה בדיוק בשבילכם.

 

מה כוללים לימודי נדל"ן?

נדל"ן הינו תחום נרחב וכמובן שקריירה בתחום צריכה הבנה וידע נרחבים בכל התחומים בהם הנדל"ן עוסק. תיווך, השקעות ויזמות נדל"ן הינם רק חלק מהתחומים בהם תידרשו לרקע והבנה. הקורסים צריכים לקחת אותם בחשבון כמו גם תחומים כגון: תהליכי קנייה ומכירה, מימון, ערכי נכסים, תמ"א 38 וכדומה. בנוסף חשוב גם ללמוד על ההיסטוריה של תחום הנדל"ן ועל מגמות שמשתנות בהתאם לתקופות. כלומר כל הדברים הללו צריכים להילקח בחשבון כשאתם בוחרים קורס נדל"ן.

 

באמת צריך קורס נדל"ן כדי לעסוק בתחום?

שאלו את עצמכם, האם באמת צריך תעודת הוראה כדי להיות מורה? האם באמת צריך ללמוד שש שנים כדי להיות רופא? חד משמעית כן. ובאותו אופן אכן צריך קורס נדל"ן כדי להתמקצע בתחום. נכון שאם אתם חושבים על לימודי נדל"ן כנראה שאתם מתעניינים בתחום ויש לכם ידע, אך מאחר והתחום כל כך רחב, חשוב לקבל ידע והבנה מקצועית בתחומים שצוינו לעיל ובאחרים ועל כן קורס המספק את הידע וההבנה המקצועית, הינו הכרחי כדי להצליח ולהתקדם בקריירה בתחום הנדל"ן.

 

אז מה באמת המחיר של לימודי נדל"ן?

לימודי נדל"ן בדרך כלל מורכבים ממספר קורסים המכסים מגוון תחומים שונים. באופן כללי קורס יחיד בתחום יכול לעלות בין 1000 ל7000 שקלים. כמובן שזה תלוי גם באופן הקורס (אונליין או פרונטלי), בטיב המרצים בקורס ובמוסד שבו הקורס נלמד (מכללות כלליות או בתי ספר ספציפיים לתחום). לדוגמא אם תרצו ללמוד את התחום באוניברסיטת בר אילן זה ככה הנראה יעלה לכם לפי שכר לימוד אוניברסיטאי (כ-12,000 שקלים) בעוד שבמכללות ובתי ספר בתחום התמחיר ייגבה פר קורס בנפרד. לדוגמא במכללת CPI ישנם מבחר קורסי לימודים של נדל"ן העולים כ-5000 שקלים לקורס ובנוסף ישנם גם הצעות לחבילות הכוללות מספר קורסים ושירותים נוספים שיכולים לתרום להתפתחותכם בתחום הנדל"ן. כמובן שישנן גם סדנאות קצרות ופחות מעמיקות ומקיפות אשר עלותן נמוכה יותר ומגיע לכמה מאות שקלים.

לסיכום, עלות של קורס בנדל"ן אינה זולה, אך משתלמת ואף הכרחית באם תרצו לפתוח בקריירה בתחום הנדל"ן. במכללת CPI ניתן ללמוד מבחר קורסים מקיפים ביותר בתחום הנדל"ן ואף ישנן חבילות הכוללות מספר קורסים ושירותים נוספים. מומלץ להיכנס לאתר ולהתרשם.

כמה עולים לימודי נדל_ן