איך תזמינו זר פרחים לכלה דרך הטלפון הנייד

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

יעל השכנה שלנו פנתה אלינו לפני כמה ימים כדי שנסייע לה להזמין זר פרחים לחתונה שלה דרך הטלפון הנייד. מדובר בפעולה פשוטה יחסית שעשויה להיות מורכבת למי שמגדירים את עצמם כ"מאותגרים טכנולוגית".

לאחר שלימדנו את שפרה אודות ההזמנה המדוברת, הבנו כי עלינו להוציא מדריך קצר בנושא שיאפשר לאחרים (ְשאין להם שכנים מקסימים כמונו) לדעת איך אפשר להזמין זר כלה בקלות ובנוחות דרך הנייד. הישארו אתנו ותגלו איך עושים זאת שלב אחר שלב.

 

הזמנה של זר פרחים לכלה דרך הטלפון הנייד – איך עושים את זה? השלב ה – 1: עורכים חיפוש בגוגל

בשלב הראשון אתם צריכים לערוך חיפוש ולבדוק איפה יש חנות פרחים שנמצאת בקרבת מקום המגורים שלכם. כדאי שתדעו שיש לא מעט חנויות שמאפשרות לבצע הזמנה מרחוק של זר פרחים לכלה.

כך שאתם צריכים להחליט מראש אם אתם רוצים לבצע הזמנה ולאסוף אותה מחנות שנמצאת בקרבת מקום או שמא, אתם מעדיפים לבצע הזמנה באמצעות משלוח. תערכו את החיפוש המתאים ולאחר שתגיעו אל החנות הנבחרת, תוכלו לעבור אל השלב ה -2. 

זר פרחים

הזמנה של זר פרחים לכלה דרך הטלפון הנייד – איך עושים את זה? השלב ה – 2: בוחרים את הזר הנבחר 

בשלב השני אתם צריכים לבחור את הזר המתאים ביותר מבין המגוון שמופיע באתר. אם בחרתם למשל בחנות שמציעה משלוחי פרחים באשדוד, עליכם לבדוק מול נציג מטעם החנות כי הזר יגיע במצב טוב. שכן, זר לכלה צריך להיראות מוקפד. אתם לא יכולים להרשות לעצמכם לקבל זר מקומט ואפילו במעט.

 

הזמנה של זר פרחים לכלה דרך הטלפון הנייד – איך עושים את זה? השלב ה – 3: ממלאים פרטים אישיים

מצאתם את החנות המתאימה ביותר ואת זר הכלה המושלם? מצוין! עכשיו עליכם רק למלא את הפרטים האישיים שלכם באתר, כדי שהשליח או הנציג מטעם החנות יוכלו לזהות אתכם. ראוי לציין כי את ההליך הזה יש לבצע בכל קניה באשר היא וזה לא משנה אם בחרתם זר כלה באשדוד, בתל אביב או בנתניה. 

זר פרחים

הזמנה של זר פרחים לכלה דרך הטלפון הנייד – איך עושים את זה? השלב ה – 4: מוסיפים אמצעי תשלום וממתינים להגעת הזר

בשלב הרביעי והאחרון עליכם להזין את פרטי האשראי שלכם ולהמתין להגעת הזר. אם בחרתם לאסוף את הזר מהחנות, דעו כי לעיתים יש אפשרות לשלם על הזר במזומן בעת ההגעה למקום. בגלל שמדובר בזר לכלה, אנחנו ממליצים לקבל אותו במשלוח עד הבית, כך תוכלו להיות בטוחים שהורדתם מעצמכם משימה נוספת מתוך מגוון משימות שיעמדו בפניכם ביום האירוע.

 

לסיום 

עד כאן המדריך שאפשר לכם לדעת איך תזמינו זר פרחים לכלה דרך הטלפון הנייד. בשלב זה נותר לכם רק ליישם את 4 השלבים שלעיל ולקבל את הזר המלכותי, שיהיה במזל טוב!

זר פרחים