למי מתאים קורס עזרה ראשונה 28 שעות ומה תלמדו בו?

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

כל אחד יכול להפוך לגיבור, ידע נכון בטיפול רפואי ראשוני יכול להפוך אדם מן השורה למציל חיים. קורס עזרה ראשונה יעניק לכם את הכלים הדרושים כדי לפעול בביטחון ובאחריות במצבי חירום רפואיים, ולהציל חיים של אדם אהוב, חבר או עובר אורח. במהלך הקורס תלמדו לא רק לבצע החייאה, אלא גם לטפל במצבי חירום רפואיים נפוצים אחרים, כמו חנק, פציעות, אלרגיות ועוד.

 

מהי עזרה ראשונה?

עזרה ראשונה היא טיפול רפואי מיידי הניתן לאדם שנפגע או חלה. הטיפול כולל פעולות פשוטות יחסית, כמו חבישת פצעים, החייאה, עצירת דימום ועוד. המטרה של עזרה ראשונה היא לייצב את המצב של הפצוע או החולה ולמנוע החמרה עד להגעת צוות רפואי מקצועי. ידע נכון בעזרה ראשונה יכול להציל חיים ולמנוע נזק בלתי הפיך.

טיפול רפואי מיידי

קורס 28 שעות

קורס עזרה ראשונה 28 שעות, יקנה לכם ידע מקיף ומיומנות לטיפול במגוון רחב של מצבי חירום הדרושים לכם כדי להיות מוכנים לכל מצב. הקורס כולל הרצאות תיאורטיות, הדגמות ותרגולים מעשיים, וילמד אתכם נושאים חשובים ומעניינים כגון – מבוא לעזרה ראשונה, עקרונות האנטומיה, סכמת B.L.S  לטיפול בסיסי, סכמת החייאה, מבוא למחלות ועוד.

 

למי מתאים הקורס?

הקורס מתאים במיוחד למדריכי ספורט מתחומים שונים, כמו: מדריכי חדר כושר, מדריכי רכיבה טיפולית, מדריכי פילאטיס, מדריכי אירובי ותנועה, מדריכי ג'ודו, מדריכי טניס, מדריכי ספורט, מדריכי יוגה, מדריכי כדור ועוד. גם אם עברתם קורס מסוג זה בעבר, חשוב לעבור קורס רענון חובשים, המיועד לחובשים מוסמכים המעוניינים לרענן את הידע שלהם ולשמור על רישיון החובש.

טיפול רפואי מיידי

מה תלמדו?

קורס עזרה ראשונה 28 שעות יעניק לכם את הידע והמיומנויות הדרושים כדי להגיש סיוע רפואי מציל חיים במצבי חירום. במהלך הקורס תלמדו על עקרונות האנטומיה והפיזיולוגיה של גוף האדם, ותתמקדו במערכות החיוניות: עצבים, נשימה ולב וכלי דם. תלמדו להכיר את סכמות B.L.S, C.P.R והחייאה, ותתרגלו החייאה במבוגרים, ילדים, תינוקות ויילודים.

תלמדו גם על שימוש בדפיברילטור, מכשיר שיכול להציל חיים במקרים של דום לב. הקורס יעניק לכם ידע נרחב על מחלות שונות, וגם כיצד לטפל במקרים של חנק, פגיעות טראומה, פגיעות ראש, עמוד שדרה, מערכת הלב וכלי הדם, בטן וגפיים. תלמדו על הלם, ותקבלו כלים לטיפול בנפגעי הלם.

 

לסיכום

קורס עזרה ראשונה 28 שעות הוא קורס חשוב ומומלץ לכל אדם, ובמיוחד למדריכי ספורט. ידע נכון בטיפול רפואי ראשוני יכול להציל חיים, ולכן חשוב שכל אחד ירכוש אותו. במהלך הקורס תלמדו לא רק לבצע החייאה, אלא גם לטפל במגוון רחב של מצבי חירום רפואיים נפוצים. ידע זה יעניק לכם ביטחון עצמי ויכולת לפעול בצורה נכונה ומקצועית בעת הצורך, ובכך להציל חיים.

סיוע רפואי מציל חיים