מחפשים מזרן למיטה יהודית? ככה תבחרו נכון!

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

מיטה יהודית היא מיטה שבנויה בצורה ייחודית בכך שהיא מתפקדת גם כשני מיטות נפרדות לימי הנידה וגם כמיטה זוגית אחת לימים שבהם אין נידה. כאשר רוכשים מיטה יהודית חשוב לרכוש מזרונים שיתאימו למיטה ויהיה נוחים לשני המצבים בה ובנוסף שיהיו מזרונים נוחים בכלליות. ברור שרכישת מזרון באופן כללי ולמיטה יהודית בפרט זה אינה דבר של מה בכך. רוצים לדעת איך לבחור נכון? המשיכו לקרוא.

 

מה חשוב שיהיה במזרון למיטה יהודית?

בין מזרן זוגי ומזרני יחיד ישנו הבדל משמעותי אחד והוא הרווח שנוצר בין המזרנים. כמו כן, ברוב המזרונים ישנו גם תפר עליון שיכול לגרום לאי נוחות כאשר שוכבים עליו. לאור זאת, חשוב מאוד לוודא שאין תפר עליון במזרן. כמו כן, חשוב מאד שהמזרונים יהיו בנויים בצורה שתאפשר להם להיצמד אחד לשני כמה שיותר טוב. דבר שיכול לעזור הוא גם לוודא שיש שכבת ויסקו עליונה שתוכל להקטין את התחושה שמדובר בשני מזרנים שונים.

שתי מיטות נפרדות

 

מהו הרוחב המומלץ למזרנים למיטה יהודית?

בדרך כלל אנשים בוחרים שני מזרנים ברוחב 80 או 90 סנטימטרים. מזרנים ברוחב 90 סנטימטרים יוצרים תחושה של מיטה גדולה ומפנקת כך שלא משנה אם גם ילדיכם יצטרפו אליכם לשנת הלילה, עדיין יהיה לכם מקום במיטה וכמובן שגם בזמן שהמיטה מופרדת לכל אחד מבני הזוג תהיה מיטה גדולה ונוחה. לעומת זאת, לא תמיד אנו יודעים האם יהיה לנו חדר שינה די גדול שיכול להכין מיטה ברוחב 180 סנטימטרים. כמובן שיש גם הבדל במחיר בהתאם לרוחב המזרן וככל שהמזרן רחב יותר מחירו גבוה יותר.

 

איך מתאימים מזרנים למיטה יהודית?

שני גורמים מאוד חשובים שצריך לקחת בחשבון בהתאמת מזרונים למיטה יהודית הינם שיהיו מנעולים שיחזיקו את שני חלקי המיטה כשהיא מחוברת וכך לחזק את הצמדות המזרנים. כמו כן, חשוב שמידות המיטה והמזרונים יהיו תואמות על מנת לוודא שהמיטה תחזיק טוב את המזרונים גם כאשר המיטה מאוחדת וגם כאשר המיטה מופרדת.

מזרון בודד

 

היכן אפשר לקנות מזרנים למיטות יהודיות?

מקום מומלץ לרכוש בו מזרנים למיטה יהודית הוא מיטות אלינה שם ניתן גם לרכוש מיטות יהודיות וגם חבילות הכוללות מזרנים ומיטות יחדיו. המזרונים המוצעים במיטות אלינה מאופיינים בשימוש בשכבת ויסקו המעצימה את התחושה שמדובר במזרון אחד. כמו כן, בהרכבת המזרונים יש שימוש בטכנולוגיית smart bond אשר מאפשרת חיבור חלק ואחיד של שני המזרונים ליחידה אחת. דבר שמגביר את תחושת הנוחות של המזרונים גם בעת שהמיטות מופרדות וגם בעת שהמיטות מאוחדות.

לסיכום, ישנם גורמים רבים שצריך לקחת בחשבון כאשר באים לבחור מזרן למיטה יהודית וחושב להתאימו לעיצוב המיטה היהודית שבחרתם. מומלץ להיכנס לאתר האינטרנט של מיטות אלינה ולהתרשם מהמזרנים הייחודיים, מהמיטות היהודיות והחבילות הכוללות מיטה עם מזרן המוצעות באתר.

מזרונים למיטות יהודיות