10 דברים שחשוב לדעת על אחסון אתרים?

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

כמה חברת האחסון מוגנת?

אחד הדברים החשובים ביותר בנושא של אחסון אתרים זה כמה החברה מוגנת נגד מתקפות של האקרים. הדבר האחרון שאתם רוצים זה שיפרצו לאתר שלכם ולכן הגנת הסייבר היא חשובה ביותר ויש לתת עליה את הדעת.

 

מה מהירות שרת האחסון?

מהירות היא דבר הכרחי בעולם האינטרנט וכך לדוגמא גוגל מדרגת את האתר שלכם על פי מהירות התגובות בו. לכן חשוב לבחור בשרת מהיר שעושה את העבודה בצורה המהירה ביותר שיש.

 

בכמה גולשים השרת תומך?

הדבר האחרון שאתם רוצים הוא שהאתר שלכם יקרוס ולכן יש משמעות אדירה לשאלה בכמה גולשים השרת תומך. ככל שחברת האחסון תומכת ביותר גולשים כך האתר שלכם יהיה יותר טוב ולכן חובה לברר את הנושא הזה לפני שאתם בוחרים בחברת אחסון אתרים.

 

היכן ממוקם השרת?

השאלה האם אתם בוחרים בתחום של אחסון אתרים מהיר בישראל או בחברת אחסון היושבת בחו"ל? כמובן שגם בחו"ל וגם בארץ יכולות להיות חברות מעולות ואתם צריכים לבדוק את החברה ללא קשר לשאלה איפה היא נמצאת אלא רק על סמך השאלה כמה היא מוגנת ומהירה.

 

מה העלות של האחסון?

עוד נקודה חשובה ביותר היא השאלה מה העלות של האחסון. כמובן שאנו לא רוצים לשלם סכומים גבוהים על האחסון וזאת בכדי להבטיח כי לא נוציא על כך כסף רב. לכן בררו את העלויות לפני שאתם בוחרים בחברה כלשהי וכך תבטיחו כי תבחרו את החברה הטובה ביותר שיש.

 

מי הם אנשי המקצוע של השרת?

עליכם להבין מי הם בדיוק האנשים בצד השני של המחשב. אלו האנשים אשר שומרים על האתר שלכם מפני תוקפים ומבטיחים כי האתר שלכם יעבוד כמו שצריך ולכן אל תתביישו לברר עם חברת האחסון מי הם אותם אנשים.

 

האם יש הנחה למי שמאחסן יותר מאתר אחד?

פעמים רבות יזמים בתחום האינטרנט מחזיקים ביותר מאתר אחד וזה אומר כי אנו צריכים לברר האם יש הנחה למי שמאחסן יותר מאתר אחד.

 

האם יש הגבלת קבצים לאחסון?

עליכם להבין האם יש הגבלה על הקבצים שאתם מעלים לשרת האחסון וזאת בכדי להבטיח כי שרת האחסון יתמוך בכל האתר שלכם ולא רק בחלקים או מקטעים ממנו.

 

מה הגודל של חברת האחסון?

עליכם לדעת האם חברת האחסון היא חברה גדולה או קטנה בכדי להבין עם מי יש לכם עסק והאם היא תיתן לכם יחס חם או קר בגלל הגודל שלה.

 

האם חברת האחסון היא חינמית?

עליכם לדעת כי יש חברות בשוק הנותנות שירות חינמי לאחסון אתרים אך לרוב השירות הזה הוא פחות טוב ולכן עדיף להכניס את היד לכיס ולשלם קצת על שירות האחסון וכך להבטיח שירות אחסון ברמה גבוהה.

 

שלוש כוננים