3 צעצועים נוסטליגיים לילדים

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

נראה שבתקופה האחרונה יש חיפוש מעמיק מצד הורים ודודים שמחפשים צעצועים נוסטלגיים. כאלו שהם שיחקו בהם בילדות והיו רוצים להעביר גם לילדים שלהם. המצב גרם לנו להבין כי עלינו לצאת ולבדוק את הנושא באופן מעמיק. שכן, מדובר בעניין שקרוב אלינו (בתור אנשים שחובבים נוסטלגיה). אנחנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולגלות מהם 3 הצעצועים הנוסטלגיים שאנשים רבים קונים עבור הילדים שלהם.

 

איך הגענו דווקא אל 3 הצעצועים האלה?

רגע לפני שנציג בפניכם את הפירוט אודות 3 הצעצועים הנוסטלגיים הנבחרים, עליכם לדעת כי המדריך הנוכחי נכתב לאחר שפנינו אל מי שרכשו אותם לאחרונה. כתבנו פוסט בקבוצה של הורים משקיעים בפייסבוק וביקשנו לדעת מי מהם קנו לאחרונה צעצועים נוסטלגיים לילדים שלהם ומה הייתה הסיבה לכך.

כתבנו על כך מדריך אחר שעלה לפני כמה שבועות לרשת. לאחר זמן מה, חזרנו אל הקבוצה, הצגנו את עצמנו בשנית וביקשנו הפעם לשמוע אילו צעצועים נוסטלגיים אותם אנשים רכשו לילדים שלהם. גילינו די מהר שיש 3 צעצועים נפוצים ביותר ויצאנו לבדוק מהם, איפה קונים אותם והכי חשוב – כמה הם עולים? הישארו אתנו ותצאו מומחים.

איך הגענו דווקא אל 3 הצעצועים האלה

צעצוע נוסטלגי מספר 1 שהורים רבים קונים – פליימוביל

אי אפשר לכתוב מדריך שעוסק בצעצועים נוסטלגיים מבלי לציין את הקופסאות המעוצבות של חברת פליימוביל. בכל קופסא מחכים חלקי משחק שהופכים כל ילד למאושר. גילינו שהעלות של הצעצועים הללו נעה סביב ה – 100 ₪ ואם תרצו לקנות אותם במחיר הטוב ביותר, אתם צריכים להיכנס אל האתר של אטרקציה מהיבואן לצרכן.

צעצוע נוסטלגי מספר 1 שהורים רבים קונים – פליימוביל

צעצוע נוסטלגי מספר 2 שהורים רבים קונים – ארבע בשורה

כל הורה מכיר את הרגע הזה שבו הוא ניצח במשחק "ארבע בשורה". מדובר במצב שקורה לכל ילד. זה הרגע שבו מורידים את כל חלקי המשחק אל התחתית ואחד מהשחקנים מרכין ראש בעוד השני צועק ברחבי הבית: "אני גאון!". אם אתם רוצים שהילדים שלכם יחוו את החוויה הזו, אתם צריכים לקנות להם את המשחק שעולה רק כ – 10 ₪. גם אותו ניתן להשיג באתר אטרקציה מהיבואן לצרכן.

 

צעצוע נוסטלגי מספר 3 שהורים רבים קונים – בלאנקו

אחד המשחקים שפיתח את השפה שלנו בתור ילדים צעירים הוא בלנקו. מדובר במשחק נוסטלגי שמעבר לניחוח המיושן (בקטע הטוב) שלו, הוא גם מסייע לילדים להכיר מילים חדשות. אם מדובר בילדים צעירים, בגילאי 7 – 10, המשחק גם מאפשר להכיר את האותיות ולהבין איך כותבים מילים שונות נכון, ללא שגיאות כתיב. העלות של המשחק באתר אטרקציה מהיבואן לצרכן היא 100 ₪ בלבד.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם להכיר את 3 הצעצועים הנוסטלגיים לילדים. כעת, כשיש בידיכם את כל המידע, נותר לכם רק לבחור את המשחק (או המשחקים) שאתם הכי מתגעגעים אליהם ולבצע רכישה שלהם. נאחל לכם שתבחרו נכון ותיהנו!

3 צעצועים נוסטליגיים לילדים