4 דברים שחשוב לקחת בחשבון לפני סירוס כלב בוגר

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

מי שעומדים בפני הליך סירוס לכלב הבוגר שלהם, עשויים לגלות כי הם לא יודעים בדיוק מאיפה להתחיל. אנו מכירים את ההרגשה הזו מקרוב, בגלל שליווינו לאחרונה בעלי כלבים רבים שעברו את התהליך (כחלק מהליך התנדבות בעמותה לבעלי חיים).

לאחר שגילינו שיש חוסר מודעות בנושא, החלטנו להוציא מדריך מקיף שיציג בפני כל דורש את הדברים שחשוב לקחת בחשבון רגע לפני שמתחילים בהליך. הישארו אתנו ותצאו מומחים בתחום.

 

הנה הדבר ה – 1 שאתם צריכים לקחת בחשבון: ההליך צריך להתבצע על ידי ווטרינר מוסמך ומומלץ

חשוב מאוד שתדעו בתור התחלה כי עליכם לפנות אל ווטרינר מוסמך ומומלץ. שכן, מדובר בהליך ניתוחי לכל דבר ועניין. אתם הרי לא רוצים לגלות שפניתם אל גורם שלא הוסמך לבצע אותו כחוק. ההמלצה שלנו היא לבדוק כי מדובר בווטרינר שעומד בקריטריונים הבאים:

  • בעל ניסיון רב בתחום (במיוחד עם כלבים בוגרים)
  • הומלץ על ידי בעלי כלבים בוגרים אחרים
  • בעל תעודת הסמכה

הנה הדבר ה – 1 שאתם צריכים לקחת בחשבון ההליך צריך להתבצע על ידי ווטרינר מוסמך ומומלץ

הנה הדבר ה – 2 שאתם צריכים לקחת בחשבון: כך תגיעו אל ווטרינר שעומד בקריטריונים שצוינו לעיל

אם אתם רוצים להיות בטוחים ב – 100% בכך שאתם מגיעים אל ווטרינר שעומד בקריטריונים שציינו קודם לכן, עליכם לערוך חיפוש מקיף ברשתות החברתיות אודות סירוס כלב בוגר. שכן, שם תוכלו לקרוא חוות דעת של גולשים שיציינו בפניכם אילו ווטרינרים הם מומלצים וממי עדיף להימנע. אנו מאמינים בכוח שיש לחוכמת ההמונים ומציעים תמיד לבדוק מה אחרים חושבים. שכן, הם עברו את ההליך קודם ויש להם לא מעט ידע בנושא.

הנה הדבר ה – 2 שאתם צריכים לקחת בחשבון כך תגיעו אל ווטרינר שעומד בקריטריונים שצוינו לעיל

הנה הדבר ה – 3 שאתם צריכים לקחת בחשבון: ההתנהגות של הכלב עשויה להשתנות

מי שלא קראו את המדריך הנוכחי, כנראה הגיעו לביתם וגילו שהכלב שלהם מתנהג אחרת. אתם תגלו ממש עכשיו כי הליך הסירוס משפיע על הכלב ולא רק באופן פיזי, אלא גם באופן נפשי. הכלב מאבד את הגבריות שלו והדבר עשוי לגרום לא פעם לתחושת דכדוך. נציין בהזדמנות זו כי התחושה הזו צפויה לעבור לאחר זמן מה.

 

הנה הדבר ה – 4 שאתם צריכים לקחת בחשבון: הכלב צריך לנוח לאחר ההליך

אם תכננתם לצאת עם הכלב לטיול ממושך בצפון או בדרום לאחר ההליך, כדאי שתדחו את העניין להזדמנות אחרת. מדובר בהליך רפואי (כפי שצוין בפניכם בפסקאות הקודמות). כך שהכלב שלכם צריך לקבל מנוחה מלאה. נסיעה למקומות מרוחקים או מגע עם כל מיני חומרים כמו חול ואדמה, עשויים להביא להתפתחות של דלקת באזור. אז תישארו זמן מה בבית ותאפשרו לכלב שלכם לנוח ברוגע.

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את 4 הדברים שעליכם לקחת בחשבון רגע לפני שאתם מבצעים סירוס לכלב בוגר. עכשיו יש לכם את כל המידע, כך שנותר לכם רק ליישם אותו בהצלחה.

4 דברים שחשוב לקחת בחשבון לפני סירוס כלב בוגר