5 דברים שלא ידעתם שתצטרכו כשפתחתם אתר אינטרנט

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

הכנה להשקת אתר אינטרנט היא תקופה מרגשת עבור אנשים רבים. זה הזמן לחשוב על מה צריך לעבד מחדש ולהתמקד בשינויי סגנון ובהטמעות עיצוב פוטנציאליות, שקשורות לעסק למותג או לתוכן שאתם מעוניינים להנגיש דרך האתר שלכם.

זה יכול להיות קצת מרתיע אם לא יצרתם רשימה כדי לעקוב כראוי אחר כל המשימות, ומי שאינו איש מקצוע יכול בקלות לשכוח או לא להיות מודע לדברים שאתם צריכים לדעת, כאשר אתם פונים להשיק את האתר שלכם. ריכזנו רשימה של 5 דברים שכדאי לעשות לפני שתשיקו את האתר שלכם כדי לעזור לכם לוודא שלא פספסתם שום דבר.

 

5 דברים שלא ידעתם שאתם צריכים לאתר שלכם

כעת נפנה לסקור 5 דברים שאתם צריכים או צריכים לעשות לפני שאתם משיקים אתר חדש, כמו מקצוענים.

אתר אינטרנט

שרתים בענן

שרת וירטואלי ממוקם בענן או במרכז נתונים מחוץ לאתר ומשתף משאבי חומרה ותוכנה עם שרתים וירטואליים אחרים. מנהלי מערכת יכולים לשלוט בשרת הווירטואלי כדי למקסם את כוח העיבוד של המערכת המארחת. שרת וירטואלי מתפקד בדיוק כמו שרת פיזי, אך תוכנת הווירטואליזציה מאפשרת לחלץ את המשאבים שלה מהמערכת הפיזית.

כל שרת וירטואלי מסוגל להפעיל את מערכת ההפעלה שלו, היישומים ועומסי העבודה שלו מבלי להשפיע על משאבי מערכת מארח אחרים. כאשר שרת הוא וירטואלי, ניתן לנצל את קיבולת השרת בקצב גבוה יותר עם יותר יעילות. יכולות אלו מגדילות את הפרודוקטיביות כאשר משתמשים ניגשים בצורה מאובטחת ויעילה לנתונים. וירטואליזציה גם שומרת על משאבי נתונים, מרכזת את ניהול השרתים ומבטלת אספקת יתר.

 

אחסון וורדפרס מנוהל

אם האתר שלכם רץ על מערכת וורדפרס, כדאי לכם לפנות אל אחסון וורדפרס מנוהל, המאפשר לכם לנהל את אתר הוורדפרס שלכם באמצעות אנשי מחשוב מקצועיים. אשר ידעו לבצע את הפעולות הנכונות על מנת לנהל את האתר שלכם ואת הפעולות הדרושות ממנו, על הצד הטוב ביותר.

 

ייעוץ התאמת תוכן

ייעוץ התאמת תוכן, מאפשר לכם באמצעות אנשי מקצוע מנוסים, להתאים את התוכן באתר שלכם, לאלגוריתם של מנועי החיפוש הפופולאריים ביותר, כגון מנוע החיפוש של גוגל. על מנת להבטיח זרימת תנועה אופטימאלית לאתר שלכם.

 

תעודת SSL

תעודת SSL היא תעודה דיגיטלית המאמתת את זהות האתר ומאפשרת חיבור מוצפן. SSL מייצג Secure Sockets Layer, פרוטוקול אבטחה שיוצר קישור מוצפן בין שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט. חברות וארגונים צריכים להוסיף תעודות SSL לאתרי האינטרנט שלהם כדי לאבטח עסקאות מקוונות ולשמור על פרטי לקוחות פרטיים ומאובטחים.

 

שרת דואר אלקטרוני בענן

כמו במקרה של שימוש בשרת וירטואלי, גם שרת דואר בענן הוא שירות שרתים, שאתם יכולים לנהל לחלוטין מהענן ללא הוצאות מיותרות, שאינכם צריכים. באמצעות שרת דואר אלקטרוני בענן, אתם יכולים לנהל את כל מערכת השיווק שלכם במייל בקליק אחד, ובקלות מתוך מערכת הענן.

פתח אתר