5 טיפים לבחירת מתנות?

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

אנחנו יודעים שיש אנשים שעושים את כל רכישת המתנות שלהם הרבה לפני החג או מועד השמחה. הם עושים את זה כל השנה. יש אחרים – כמונו – שמוצאים את עצמם מעוכבים עוד לפני שהם נכנסים לחנות או פותחים את הקטלוג הזה או נכנסים לאתר הזה. אז איך ניתן להפוך את התהליך של בחירת מתנה לקל, ושבאותו נשימה יספק לנו מתנה מקורית ומושלמת, עבור כל אדם.

 

הטיפים

  1. שאלו את עצמכם מה אותו אדם צריך. כל אחד צריך משהו. המפתח הוא לחשוב יותר רחב. מה צריך איש עסקים מצליח שהוא סופר עסוק? זמן, כנראה. ישנם טונות של מוצרים בחוץ כדי לעזור לאנשים לנהל את חייהם בצורה יעילה יותר. אתם יכולים אפילו לשאול אנשים אחרים שאתם מכירים מהם הטיפים המקצוענים שלהם. יש לכם אחות בבית ספר לאחיות? הרכיבו ערכת הישרדות לסטודנטית! חשיבה ברמה כללית יותר תעזור לכם לצאת מההשקפה הרגילה והמצומצמת שלכם על אותו אדם.
  2. לספק חוויה. מתנה שהיא חוויה יכולה באמת לשים את מלוא תשומת הלב אליכם. מומלץ לשקול מראש איזו סוג חוויה אתם רוצים לספק, ואז לבדוק האם ישנה מתנה שיכולה לספק זאת. פעמים רבות גאדג'טים שונים יכולים לספק לבעל או בעלת השמחה את החוויה שאליה הם חיכו זמן רב. כמו למשל, פאוץ' לריצה או חופשה בחול.
  3. ערכו רשימה של כל הדברים שהאדם מעוניין בהם ודברים שמגדירים מי הם. הפכו את הרשימה הזו לארוכה – הקדישו לפחות שתי דקות תמימות לרשום כמה שיותר דברים. עכשיו סיעור מוחות שיתאים לכל פריט ברשימה הזו, קטן או גדול. אתם לא חייבים לתת את כל המתנות האלה, אבל אתם הולכים לקבל כמה רעיונות מגניבים שלא היו מקבלים אחרת, וכשתשלבו כמה מהם, הנמענים של המתנות שלכם, יעריכו כמה אישיים ומתחשבים הייתם. בחור אחד שסובל מדיכאון, אוהב מדע בדיוני, ומתעניין גם באופנה גברית קיבל מתנה שעלולה לשנות חיים שהותאמה לו בצורה מושלמת. באמצעות מתנה שמדברת אל תחומי העניין של מי שתבחרו להעניק לו או לה.
  4. הסתכלו אל העבר. אולי מישהו ברשימה שלכם סיים לאחרונה את לימודיהם באוניברסיטה, ואתם יכולים למסגר את התעודה שלו לתצוגה. אחת ממשתתפי החלפת המתנות שלנו קיבלה ציור של הכלב שלה שמת שנה קודם לכן. תנו להם לחיות מחדש את ילדותם. באמצעות מתנה שתזכיר להם או תנגיש אליהם זיכרונות מן העבר.
  5. מתנה חדשנית. אם מי שאתם מחפשים עבורו מתנה יודע להעריך טכנולוגיה חדשנית וגאדג'טים, בחירה במתנה של מוצר מקורי וחדשני יכולה לפגוע בול במטרה.

 

גימיק – הכתובת שלכם למתנות מקוריות

חברת גימיק מתמחה בהפצה של מגוון עצום של מתנות שונות, לקבוצות אוכלוסייה ומועדים שונים. עם החזון לספק לקהל לקוחותינו מתנות לאנשים מקוריים, שיודעים להעריך מתנות שהושקעו בהן מחשבה. בואו לבקר באתר שלנו ולבחון בעצמכם מגוון עשיר של מתנות לילדים, נשים, גברים ומתנות לחגים ואירועים שאנו מבטיחים שאך אחד לא ישכח.

מתנות