5 עיצובים מרשימים לאמבטיה ב 2022

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

רוצים לשפר את מראה חדר האמבטיה שלכם? במאמר הבא הבאנו לפניכם 6 עיצובים מרשימים לאמבטיה הנפוצים ב 2022. חשוב להדגיש שיש אפשרות לעצב את האמבטיה גם ללא עלות כספית גבוהה אלא רק על ידי אביזרים משלימים או החלפת כלים מסוימים באמבטיה.

 

עיצוב בסגנון סטרילי

בהשפעת הקורונה ב 2022 נפוץ עיצוב של חדרי אמבטיה בסגנון סטרילי. בחדר אמבטיה כזה משולבים אלמנטים שונים כמו ברז ללא מגע יד, בקבוק אלכוג'ל,  מגבות נייר ואביזרים בצבעים סטריליים. חדר אמבטיה כזה מעוצב ומרשים במיוחד.

 

עיצוב אורגני

סגנון פופולרי במיוחד השנה היה הסגנון האורגני. שילוב של אלמנטים טבעיים, ארונות אמבטיה בצבעי עץ חמים וטקסטורות של צמחים. העיצוב האורגני נכנס השנה לכל חלקי הבית. אך יש משהו מיוחד בעיצוב חדרי רחצה בסגנון אורגני. השילוב שבין המים לסגנון הטבעי והאורגני הוא נעים במיוחד.

 

אמבטיה בסגנון ספא

עיצוב נוסף שכבש את שוק האמבטיות הוא שימוש באלמנטים מחדר הספא.  ספא הוא מקום מפנק במיוחד ואתם יכולים להביא את הפינוק אליכם הביתה בשילוב של כמה אלמנטים הקיימים בכל חדר ספא. אם למשל תתקינו ראש מקלחת מתכוונן, הוסיפו גם ראש גשם מלמעלה. מטוטת פינוק, עצבו את החדר בשילוב של סבונים ריחניים מגבות, הסקה טוב ופרחים טבעיים והנה לכם ספא בבית.

 

נגרות מותאמת אישית

סגנון נוסף של עיצוב ב 2022 הוא עיצוב אמבטיה והרכבה על ידי נגר בהתאמה אישית. נשמע קצת הזוי כי אמבטיה היא לא חדר ילדים שצריך לתכנן לפרטי פרטים. אך גם באמבטיה יש מה לתכנן ויש לא מעט שמזמינים חדר אמבטיה מושקע ומעוצב מנגר שמכניס את כל הפרטים הקטנים. כמובן שאם אתם הולכים על זה אתם חייבים עיצוב פנים מקצועי.

 

מקלחונים ב 2022

השנה עלו האחוזים ברוכשי המקלחונים. אם פעם היו את האנשים שנשארו תמיד רק באמבטיה והיו את אלו שלא ויתרו על המקלחונים. היום רואים יותר אנשים שעוברים למקלחונים. הסיבה היא שהמקלחונים כל הזמן משתכללים. מקלחון הוא לא כלוב קטן לרחצה כמו שהיה בעבר אלא מתקן משוכלל, יפה ומפנק לא פחות מאמבטיה ולעיתיים אף יותר.

 

לסיכום

יש אינספור עיצובים מרשימים שאפשר לעשות לאמבטיה. ב 2022 החידוש העיקרי הוא האמבטיה בסגנון האורגני, טבעי. הסגנון הזה הוא רגוע וממכר. ואפשר ליצור אותו לא בעלות יקרה מידי. טפטים לקירות, שטיחים מחומרים טבעיים , ועוד כמה נגיעות ליצירת האווירה האורגנית ויש לכם מטבח מעוצב וחדשני.

סגנון נוסף שבלט ב 2022 הוא שילוב של אלמנטים סטריליים בחדר האמבטיה וכן שילוב של אלמנטים מחדר הספא. כמו כן היו הרבה שהשתמשו בשירותים של נגר לבניית חדר אמבטיה מעוצב באופן מותאם למבנה ולצרכים. היו השנה גם הרבה חדרי רחצה עם מקלחונים ולא דווקא עם אמבטיה.

עיצובים לחדר האמבטיה