הילדה שלכם מתה על צילום? 5 רעיונות למתנות מקוריות לבת המצווה

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

חגיגת בת מצווה היא חוויה מיוחדת לכל המשפחה, אך בראש ובראשונה כמובן לכלת השמחה. מדובר באירוע שהוא הרבה יותר מעוד יום הולדת רגיל ואתם בוודאי שוברים את הראש איזה מתנה מקורית ניתן להעניק לילדת בת המצווה. יש אינספור רעיונות, אך אם אתם יודעים שהילדה שלכם חובבת צילום, קבלו מאיתנו 5 רעיונות מקוריים למתנת בת המצווה שלא ישאירו אותה אדישה.

 

בוק בת מצווה

בת מצווה היא נקודת מפנה חשובה, בה לפי המסורת היהודית ילדה הופכת לאישה. מדובר בגיל ההתבגרות, בו השינויים הפיזיים והמנטליים מהירים מאוד. מי לא רוצה לתעד את התקופה המרגשת הזאת? ברור שכל ילדה, במיוחד כזו שמתה על צילום, רוצה לתעד את עצמה ברגעים המיוחדים ולהרגיש כדוגמנית על ליום אחת. הזמנת בוק בת מצווה היא הזדמנות נהדרת להגשים את חלומה של הילדה ולנצור רגעים יפיפיים של התקופה.

בוק בת מצווה

 

קורס צילום בסמארטפון

הילדה שלכם מתה על צילום? אז תציידו אותה בכלים שיאפשרו לה לצלם תמונות מהממות. תרכשו עבורה קורס צילום בסמארטפון שיעניק לה כלים מעשיים לצילום בנייד. הילדה שלכם תוכל להכיר את  כל יכולות הצילום של הנייד שלה, לצבור יותר ביטחון והתמונות שלה ייצאו פשוט מבריקות. בנוסף הילדה תכיר את כל הטיפים והטכניקות שיעזרו לה לתפוס את הרגעים המיוחדים בחייה. היא תדע איך להשיג את התאורה המושלמת, ליצור קומפוזיציה מעניינת ולתעד כל דבר שתרצה.

 

הדפסים של תמונות אהובות

תבחרו מספר תמונות האהובות על הילדה שלכם מתקופות שונות בחייה, תדפיסו אותן ותמסגרו בצורה מקצועית. לחלופין, אתם יכולים להזמין אמנית מקומית שתצייר אותה בהשראה של אחד מהתמונות האהובות עליה. מתנה כזאת יכולה להפוך לפריט עיצובי בחדרה של הנערה המתבגרת.

 

טיול צילום

תכננו טיול יום או חופשת סוף שבוע למקום ציורי שיספק לילדה הזדמנויות רבות לצילום. זה יכול להיות טיול נופים, ביקור בעיירה סמוכה או טיול בשמורת טבע. יום מיוחד שכזה יאפשר לה לצלם אינסוף תמונות ולהפגין את התשוקה שלה לצילום. כמובן שבמקביל תוכלו לבלות יום נפלא יחד שבסופו הילדה תוכל לעלות אינספור תמונות לרשתות חברתיות ולשתף את כל מכריה וחבריה בחוויה הנפלאה שהענקתם לה.

 

תוכנת עריכת תמונות

אם הילדה שלכם נהנית לערוך את התמונות שלה לפני שהיא מעלה אותם לרשתות חברתיות או שולחת לחברים, תוכלו להעניק לה מנוי לתוכנות פופולריות לעריכת תמונות כמו Adobe Lightroom או Photoshop. כלים אלו יאפשרו לה לערוך את התמונות שהיא מצלמת ולהגביר עוד יותר את החוויה מהצילום.

 

סיכום

כשאתם עומדים בפני החלטה איזו מתנה לקנות לילדת בת המצווה שלכם, קחו בחשבון את תחום העניין שלה הכרוך בצילום. תבחרו מתנה, באמצעותה היא תוכל להשקיע באהבתה ותשוקתה הגדולה לצילום ותראו איך היא זוהרת מאושר.

תוכנת עריכת תמונות