פיקסל 3A – מכשירי טווח הביניים של גוגל – המחיר לעומת הערך

כמו סמסונג וכל הענקיות הגדולות, גם גוגל החליטה להוציא מכשירי ביניים מעט אחרי השקת מכשירי הדגל שלה. השנה נקבל במאי-יוני את הפיקסל 3A והפיקסל 3A XL.

תהליך הוצאת המכשירים

באוקטובר 2018 גוגל השיקה והוציאה לחנויות את הפיקסל 3 והפיקסל 3 XL, שני מכשירים שהתקבלו בדעות מעורבות. מדובר, על פי דעת רוב, במכשירים מצויינים וכנראה אפילו מהטובים ביותר שקיימים עד היום בשוק. המכשירים זריזים וחלקלקים עם אנדרויד טהור, עדכוני תוכנה מיידיים ברגע שזמינים (מן הסתם, המכשיר הוא של גוגל והתוכנה היא של גוגל), ומצלמה מדהימה ויש שיאמרו אפילו הטובה ביותר שקיימת עד היום, יותר מחצי שנה אחרי שהמכשיר יצא. הדעות המעורבות מתייחסות בעיקר למגרעת העצומה והמגוחכת במסך במכשיר ה-3 XL, במפרט שלא עומד בקו אחד עם מכשירי דגל של יצרניות גדולות אחרות (למרות שהאנדרויד הטהור מפצה על זה במובן מסויים), בזכרון הפנימי (32 או 64 גיגה בלבד, למרות שהמכשיר ניתן עם גיבוי על ענן ללא הגבלה במקום עבור תמונות וסרטונים שצילם), ולעובדה שזה לא לעניין להוציא בשנת 2018 מכשיר סלולרי עם מצלמה אחורית אחת בלבד. סך הכל, פרקטית בשימוש יום יומי התוכנה המעולה של הפיקסל והאנדרויד הטהור מורגשים ונותנים חוויית משתמש טובה, אם כי בפועל, המפרט הנמוך שלו מורגש במקומות אחרים.

פיקסל A3

 

השנה, גוגל החליטה להעתיק מחברות גדולות כמו סמסונג ובהפרש של כמה חודשים היא מוציאה מכשירי ביניים – מכשירים שבהם יש פשרות באיכות ובחומרה פה ושם, והם מקבלים תג מחיר של כ-1000 שקלים פחות ממכשיר הדגל שיצא קודם לכן. המהלך הזה נועד כדי לפנות לנתח שוק נוסף, שלא יכול להרשות לעצמו את מכשירי הדגל (ואולי אפילו הרגיש מעט החמצה כשיצאו מכשירי הדגל, מעוניין בהם אבל לא מוכן לשאת בהשקעה הגדולה) ולא בהכרח צריך את שיא הטכנולוגיה והחומרה בידיו כשהוא משתמש במכשיר סלולרי. מכשירי הביניים כל שנה נושאים שם מותג מאוד דומה למכשירי הדגל – וזה לא במקרה – החברות מוסיפות אות אחת בודדת או מילה בודדת לשם המוצר כדי לתת למשתמשים תחושה שהם לכאורה קנו משהו מאוד דומה למכשיר הדגל המקורי.

אנרואיד Q

אולי יעניין אתכם גם

פיקסל 3A – מכשירי טווח הביניים של גוגל – המחיר לעומת הערך

האייפון נפל למים /  האייפון נרטב ? טיפים לעזרה ראשונה

סמסונג גלקסי פולד

נוקיה במבוכה – המכשיר החדש שלה הוא פשוט אכזבה

קרב גלדיאטורים – משווים בין הפלאפונים הטובים ביותר

סקירה – Huawei P30

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב skype
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

כתבות מובילות

באמצעות אוטומציה אתם יכולים לשנות את חייכם ואת האינטראקציה שלכם עם המכשיר הסלולרי שלכם (ולא רק איתו), בין אם בקטנה אם אתם לא אשפים טכניים – תוכלו להפוך דברים לנוחים בהרבה, ובין אם תחליטו לעשות זאת בגדול, אם יש לכם רקע או ידע בתכנות.
צפיות: 224