3 השלבים להחלפת מסך באייפון 13

שתפו את הכתבה עם חבר/ה עכשיו!

כתבות נוספות בנושא

למי אין אייפון? זה אחד הטלפונים שנמצאים כהכי פופולריים ואהובים ברחבי העולם. השימוש בהם הוא נוח ונגיש ובעיקר יש לו סוג של יוקרה מסוימת. לאייפון יש השפעה על ההתנהלות של היומיום שלנו, אך במידה והמסך שלו נשבר זה כבר עניין אחר. עם זאת, ניתן לתקן אותו בקלות ובלי בעיה באמצעות שלושה שלבים פשוטים. איך עושים זאת? על כך ועוד מוזמנים ומוזמנות לקרוא בכתבה שלפניכם.

 

המסך נשבר

אייפון הוא אחד הפלאפון הנפוצים והאהובים בעולם, כאשר השימוש בו משתפר מיום ליום. קצב הגרסאות שלו הוא גדול, כאשר ניתן כבר למצוא אייפון 13 בחנויות השונות ברחבי העולם. אחת התקלות הנפוצות היא דווקא במראה ובכלי עצמו, כאשר המסך של האייפון עלול להישבר או להיסדק. במידה וזה קורה אין מטעם החברות אחריות על סיפוק והחלפה למסך חדש ותקין.

מעבר לכך שהמראה של המסך הוא לא יפה ככה, קשה להתנהל עם מסך שבור. כאשר לא קל לקרוא ככה הודעות או באופן כללי לצפות במסך וכן, יתכן ואם יש שבר הוא ימשיך להישבר עד כדי כך שלא תוכלו להשתמש בו בהמשך. לכן, חשוב לטפל בעניין של מסך שבור בכל אייפון כולל אייפון 13. במידה ותבצעו החלפת מסך לאייפון 13 תוכלו להמשיך להשתמש בו בצורה רגילה בלי בעיות.

 

איך מתקנים?

בגדול יש שלושה שלבים שאתם צריכים להכיר. ראשית, חשוב למצוא מעבדה טובה שמתמחה בתחום של מסך. אחרי ששילמתם רבות על אייפון 13, אתם לא רוצים שהוא יהרס בצורה כזו או אחרת. לכן חשוב לבחור בקפידה מעבדה שיש לכם המלצות עלייה. בנוסף, כזו שמספקת לכם החלפת מסך שהוא מקורי ומיועד לאייפון 13.

כמו כן, חשוב לשים לב כי הם מצהירים על אחריות לגבי התהליך, להרכיב את המוצר מהשלב ההתחלתי בשלמותו. שיש למעבדה ניסיון של שנים ובעיקר בתחום של אייפון 13 והשירות הוא נעים ונוח, כאשר תוכלו לחזור לשם בהמשך במידת הצורך.

כאשר תגיעו למעבדה, השלב הראשון שהם יבצעו אבחון של איזה מסך נשבר לכם. כאשר לטלפונים כמו אייפון 13 יש שני מסכים, אחד חיצוני ואחד פנימי. המסך החיצוני הוא הזכוכית הוא זה שמגן על החלק הפנימי של המסך והחלק השני הוא ה- LCD. במידה והמסך החיצוני נשבר התיקון יותר קל מאשר אם נשבר המסך הפנימי של האייפון 13.

 

בסיכומו של דבר

אייפון הוא טלפון נפוץ ופופולרי ברחבי העולם כולו. כאשר לעיתים יכולים להיות לו נזקים שונים כמו מסך שנשבר. במצב כזה לא נוח להשתמש באייפון ובעיקר זה יכול לגרום לנזק חמור יותר. לכן, רצוי לגשת למעבדה מקצועית ומומלצת בכדי לתקן אותו. לאחר בחירה של מעבדה, יש לבדוק האם הנזק הוא למסך החיצוני או הפנימי של אייפון 13, בדיקה זו תשפיע על הדרך בה יש לסדר אותו.

אייפון 13